KODAS LT yra virtuali erdvė, vienijanti Lietuvos prekės ženklus, gamintojus, kūrėjus ir lietuvišką produkciją vertinančius skaitytojus.

Gamintojai čia turi galimybę pristatyti savo prekės ženklą ir asortimentą, skaitytojai - vienoje vietoje susipažinti su lietuviškais vardais ir jų kūryba, gauti aktualią informaciją ir džiaugtis išskirtiniais pasiūlymais.

Kas yra KODASLT?

 

• Tinklaraštis - už kiekvieno prekės ženklo, kiekvienos idėjos ir gaminio yra... žmogus. Kaip tik įkvepiančioms tokių kūrėjų istorijoms pirmiausia ir yra skirtas KODASLT tinklaraštis. Čia rasite ne tik interviu su kūrėjais, bet ir lietuviškų prekių ženklų pristatymus, temines rubrikas, reportažus iš renginių, kitus kūrybai ir su ja susijusioms inicaityvoms skirtus straipnius. Mūsų tinklaraščio šūkis - tik pozityvus ir įkvepiantis turinys!

 

Lietuviškų prekių galerija "po vienu stogu" buria kruopščiai atrinktus prekės ženklus ir kūrėjus. Čia pristatomi tik Lietuvoje sukurti gaminiai ir produktai. Skaitytojų patogumui visos prekės suskirstytos pagal kategorijas, įdiegta jų filtravimo ir paieškos pagal raktinius žodžius sistema. Skelbime rasite visą aktualią informaciją apie prekę (aprašymą, kainą, pristatymo sąlygas ir tt.), trumpą prekės ženklo pristatymą ir vienu mygtuko spustelėjimu būsite nukreipti į jo el.parduotuvę arba soc.tinklus. Kol kas KODASLT tiesioginės pardavimo veiklos neatlieka ir veikia tik kaip tarpininkas tarp pardavėjo (prekės ženklo) ir pirkėjo. 

Socialiniai tinklai - mes aktyviai dirbame su turinio kūrimu ir sklaida socialiniuose tinkluose Facebook > ir Instagram > , kurie padeda skleisti žinią apie Lietuvos kūrėjus, atrasti naujus vardus ir idėjas, keistis naudinga informacija ir dar labiau priartėti prie tikslinės auditorijos. Kviečiame ir jus papildyti sparčiai augančios bendruomenės gretas!

Mes karštai palaikome smulkųjį Lietuvos verslą, esamus ir pradedančius kūrėjus.​

Kartu galime daugiau!

 
shutterstock_1705045597.jpg

 APIE MUS

Virtuali erdvė kuriantiems ir vertinantiems tai,

kas sukurta Lietuvoje