PYPA - jauki žindymo skraisčių užuovėja

Kol Lietuva, kaip ir dauguma valstybių, susiskaldžiusi į dvi stovyklas – žindyti ar nežindyti viešose vietose, tyliai savo kelią skinasi žindymo skraistės. Anot šios naujovės pradininkų Lietuvoje PYPA, kai kuriose šalyse šios skraistės jau įtrauktos į būtinų daiktų naujagimio krepšelyje sąrašą. Ir ne be reikalo: jos ne tik išsprendžia dilemą, kaip žindyti netrikdant vaiko ir aplinkinių, bet ir gelbėja daugybe kitų atvejų.

Trumpai:

Kas: daugiafunkcės žindymo skraistės.

Kam: nėščiosios ir mamos, žindančios vaikus.

Stilius: laisvalaikio.

Asortimentas: daugiafunkcės skraistės.

Kaina: 15–35 €.

Kur: www.facebook.com/pypaskraistes

Nuolaida: 20% žindymo skraistėms nuo reguliarios 25€ kainos iki 07.12 d.


Funkcionalumas


PYPA savo žindymo skraistes kūrė atsižvelgdami į tai, kiek daug daiktų mama turi turėti išeidama su mažyliu pasivaikščioti. Todėl šią skraistę galite naudoti:

- komfortabiliai žindyti mažyli bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje;

-vėjuotą dieną – pridengti tiek vežimėlį, tiek automobilinę kėdutę;

-šviečiant kaitrai saulei – suformuoti šešėlį tiek vežimėlyje, tiek automobilinėje kėdutėje;

-parduotuvių vežimėliuose kaip įklotą, kad vaikas jame atsisėstų minkščiau ir nesiliestų su galimais nešvarumais;

-apsaugoti mažylį nuo uodų ir kitų vabzdžių;

-kaip užklotą vaikui;

-prisidengti netikėtą dėmę, nes juk visko mamoms ir vaikams lauke nutinka.

Stilius


Galite rinktis ryškias ar pastelines spalvas, taškuotas ar dryžuotas, margas ar vienspalves skraistes. Lengva pritaikyti ne tik prie vežimėlio, bet ir prie savo individualumo. Ir net prie nacionalinių švenčių: PYPA siūlo Lietuvos trispalvės spalvų skraistę! Žinoma, tokia skraistė išsiskirtų ir keliaujant užsienyje: ne tik sutaupytų daugybę vietos lagamine, bet parodytų jūsų patriotizmą. Juk kas gali būti mieliau nei po Lietuvos trispalve žindomas kūdikis?

Vasaros rekomendacijos


Šių metų PYPA naujovė – skraistės vasarai. Nuo įprastinių jos skiriasi tuo, kad yra pusiau su tinkleliu. Dėl to maitinant mažylį karštą dieną bus vėsiau. Be to, ant vežimėlio su skraiste galėsite reguliuoti šešėlį ir sudaryti vaikučiui pavėsį. Arba pridengti kojytes, kad nenudegtų saulėje sėdėdamas sportiniame vežimėlyje. Ir, žinoma, apsaugoti vaiką nuo uodų vėsesnę vasaros dieną. Kiekvienam šiam atvejui rekomenduojama pasirinkti skirtingą dengimo būdą, taip užtikrinant, kad skraistė atliks savo paskirtį, o mažylis nejus aplinkos dirgiklių ir neperkais maitindamasis ar snūduriuodamas lauke.

PYPA asortimentas ir kainos


Standartinės PYPA skraistės kainuoja 25 Eur, Lietuvos trispalvės spalvų – 35 Eur. Po 15 Eur galite įsigyti prie skraisčių priderintus kepurės ir kaklaskarės arba galvos juostos ir kaklaskarės rinkinukus mažiesiems stileivoms. Spalvų paletė gausi, tad belieka išsirinkti.

Naudokite atsakingai

-Niekada nepalikite savo vaiko uždengto be suaugusiojo priežiūros! -Karštomis dienomis, rekomenduojame skraistę palikti pusiau atvirą, kad apsaugotume vaiką nuo perkaitimo.


NUOLAIDA

Iki 07.12 su nuolaidos kodu "KODASLT"daugiafunkcinėms PYPA skraistėms taikoma 20% nuolaida nuo reguliarios 25 Eur kainos.


Įsigysite ČIA>

0 comments