Bendras MALKO ir UNDRESS projektas tobulam moters įvaizdžiui

Dviem kūrybiškoms sieloms suvienijus jėgas galima pasiekti unikalių rezultatų. Tuo įsitikino "Malko" aksesuarų kūrėja Alina Malko-Linčė, sutikusi plačiau papasakoti apie idėją sukurti bendros vizijos su mados prekės ženklu "Undress" įkvėptą papuošalų kolekciją ir naują kūrybinio bendradarbiavimo patirtį.

Dažniausiai kūrėjus įsivaizduojame kaip charizmatiškas asmenybes su neišsenkamais kūrybingumo klodais. O kas atsitinka, kai susitinka du tokie kūrėjai? Gimsta dar išskirtinesni darbai! Perfrazavus gerai žinomą posakį, dvi kūrybiškos sielos geriau už vieną. Ir vienas iš tokių pavyzdžių – MALKO x UNDRESS bendras projektas, padėjęs kūrėjoms atrasti naujus kūrybinius vandenis ir pristatyti unikalius gaminius – rafinuotų MALKO auskarų, derančių prie elegantiškų UNDRESS suknelių, kolekciją.


LEMTINGAS SKAMBUTIS


Alina ilgą laiką žavėjosi ir sekė UNDRESS prekės ženklo kūrybinį kelią. Dar nuo tada, kai maždaug prieš penketą metų moterys susipažino suvestos kito bendro projekto. UNDRESS suknelės dvelkia prabanga, bet, būdama papuošalų kūrėja, Alina žino, kad moters grožį atskleisti padeda ne tik drabužiai, bet ir papuošalai. Būtent tada jai kilo idėja sukurti išbaigtą įvaizdį – pasiūlyti Anai Savickai – UNDRESS prekės ženklo įkūrėjai – sukneles papildyti savo kurtais auskarais: „Vieną gražią praeito vidurvasario dieną sudėliojau mintis ir paskambinau Anai bei pasidalinau savo MALKO x UNDRESS bendradarbiavimo idėja.

Galiausiai sugebėjau išlementi, ko gi aš čia skambinu ir bendradarbiavimo pasiūlymas buvo sutiktas labai pozityviai.

Pamenu, kad skrupulingai apgalvotas mano planuotas pokalbis iš pradžių kiek nukrypo į šalį, bet, mano džiaugsmui, galiausiai sugebėjau išlementi, ko gi aš čia skambinu ir bendradarbiavimo pasiūlymas buvo sutiktas labai pozityviai. Padėjau ragelį ir mane užplūdo jausmas, kuris pakylėjo iki dangaus“. Mažas žingsnelis nuostabaus bendradarbiavimo link.


BENDRADARBIAVIMO IŠŠŪKIAI IR ATSIVĖRUSI KŪRYBINĖ LAISVĖ


MALKO papuošalų gerbėjai iš karto pastebėjo, kad naujoji, bendros vizijos įkvėpta, išskirtinė papuošalų kolekcija kiek skiriasi nuo įprastų MALKO aksesuarų. Šie auskarai didesni, su auksiniais akcentais, itin rafinuoti ir dvelkiantys elegancija – tiesiog traukia akį. „Man teko perlipti per save.

Man teko perlipti per save.<...> Sakyčiau, Ana su savo ryžtu išlaisvino mano mintis.

Gal ne tiek perlipti, kiek iš minčių gilumos išsitraukti seniai nugulusius eskizus, kuriuos norėjau įgyvendinti, bet to niekada nepadariau. Ana atvežė būsimos kolekcijos audinių pavyzdžius, parodė kokie auskarai ir formos jai patinka, kalbėjomės, ką įsivaizduoja ji, ką įsivaizduoju aš, aptarėme jos ankstesnių papuošalų pasirinkimus ir tada prasidėjo kūrybinis-eksperimentinis procesas. Sakyčiau, Ana su savo ryžtu išlaisvino mano mintis“, – savo kūrybiniais sprendimais sujungus bendras pastangas dalijasi Alina.

O juk nelengva į savo „virtuvę“ įsileisti kitą kūrėją. Reikia gebėti įsiklausyti į kito pasiūlymus, priimti juos bei rasti būdų, kaip juos suderinti su savo vizija. Būta ir nepasisekusių bandymų, bet, kaip juokiasi Alina, tuo kūrybinis procesas ir žavingas. „Mes eksperimentavome su spalvomis, audiniais, dydžiais ir jų proporcijomis. Sugadinome ne vieną išlietą epoksidinės dervos gabalą. Sumąsčiau kolekciją įgyvendinti pasitelkdama naujovišką gamybos techniką, padidindama kubu tradicinius auskarų mastelius. Parinkau niekada nenaudotas spalvas ir štai rezultatas prieš akis!“. Ir dar koks rezultatas!

Kiekvienoje auskarų poroje gludi užslėpta istorija apie nepakartojamą moterį, kuria esame kiekviena iš mūsų.

Prabangūs auskarai, puikiai derantys prie išskirtinio ir moteriškumu pulsuojančio UNDRESS suknelių dizaino. Ši išsiskirianti auskarų kolekcija pasižymi drąsiai pasirinktomis neįprastomis geometrinėmis formomis, dydžių proporcijomis, spalvine gama bei atlikimo technika. Kiekvienoje auskarų poroje gludi užslėpta istorija apie nepakartojamą moterį, kuria esame kiekviena iš mūsų. Harmoningai susipinantys ir vienas kitą papildantys prekės ženklai – bendradarbiavimo pergalės pavyzdys.

ATEITIES BENDRADARBIAVIMO PROJEKTAI


Kad ir su kokiais iššūkiais moterims teko susidurti, bendradarbiavimo patirtis nė kiek neapkarto. Priešingai, Alina džiaugiasi, kad darbas su kita meniška asmenybe padėjo išsilaisvinti iš kūrybinių apribojimų. Tad ar sulauksime naujų bendradarbiavimo projektų? „Esu visada atvira bendradarbiavimo pasiūlymams. Tikiuosi, kad vieną gražią dieną, kas nors paskambins man su savo crazy idėja, būčiau labai maloniai nustebinta.

Esu visada atvira bendradarbiavimo pasiūlymams. Tikiuosi, kad vieną gražią dieną, kas nors paskambins man su savo crazy idėja...

O jei rimtai, tai turiu kelias mintis, nors net ne kelias, o visas keliasdešimt dėl bendradarbiavimo galimybių, bet kol kas nesu linkusi jų atskleisti. Manau, visiems pasiūlymams reikia subręsti kūrėjo galvoje, tam kad po to, jos taptų realybe. Tad šiuo metu tuo ir užsiimu, jas brandinu ir tikiuosi, kai kitą kartą mane kalbinsite, turėsiu daugiau ką papasakoti.“ Nekantriai lauksime!


Išskirtinę, limituoto leidimo MALKO X UNDRESS auskarų kolekciją apžiūrėsite ir patikusią porą įsigysite https://www.malkojewellery.com/.

Parengė Giedrė Petreikienė ir Vaiva Andrejauskaitė

giedreČkodaslt.lt, vaiva@kodaslt.lt0 comments