DVI TYLOS – autentiška tyla knygų puslapiuose: 4 knygų rekomendacijos

Nepriklausomos leidyklos DVI TYLOS knygos skirtos žengiantiems su pasauliu ir ieškantiems tikrumo.

Ką reiškia toks tikslas? Kad knygos ne tik kruopščiai atrinktos, bet ir neša aiškią žinutę apie mus supantį pasaulį ir iššūkius, su kuriais kasdien susiduriame. Šioje leidykloje rasite knygų tokiomis temomis, apie kurias Lietuvoje dar tik pradedama garsiai kalbėti: apie klimato atšilimą, sveiką mitybą, kitokius žmones... Gražios ne tik turiniu, bet ir labai estetiškos išoriškai. Vaikams ir suaugusiesiems, kad skaitant atsivertų popierinė tyla ir ramybė. Šiandien pateikiame kelias knygų rekomendacijas.


KITCHEN JULIE

Sveikų receptų knyga.


Šiuolaikinė receptų knyga, panašu, visiškai pakeitė formatą ir išsauso receptų surašymo tapo pasakojimu. O ši knyga – pasakojimas apie paprastos mergaitės Julijos Steponavičiūtės, pažinusios mados pasaulio gyvenimą, kelionę namo: į save ir sveikesnį santykį su maistu.

Pasakojimas apie paprastos mergaitės Julijos Steponavičiūtės, pažinusios mados pasaulio gyvenimą, kelionę namo: į save ir sveikesnį santykį su maistu.

Be abejo, čia rasite geriausius ir populiariausius tinklaraščio „KitchenJulie“ receptus, nemažai vegetariškų ir augalinės kilmės receptų, alternatyvų karvių pienui ar glitimo turintiems produktams. Juk sveika pusiausvyra renkantis maisto produktus ir receptus atsiliepia visose gyvenimo srityse.

Kaina 18 Eur, ĮSIGYTI >

 

KAI PAŽVELGSI Į VIRŠŲ

Knyga 6–12 m. vaikams ir jų tėvams.


„The New York Times“ geriausia 2020 m. knyga vaikams, kurioje argentiniečių iliustruotojas Guillermo Decurgezas pasakoja apie vaikų svajonių ir košmarų pasaulį. Anot knygos autoriaus, šios paprastos ir jautrios istorijos sėkmė bei pelnytas geriausios pasaulyje vaikiškos knygos titulas slypi nuoširdume ir žinutėje, kurią jis norėjęs perduoti savo skaitytojams: šiuolaikiniame pasaulyje vaikų beribę fantaziją neretai užgožia technologijos, todėl būtina nepamiršti bent retkarčiais „pažvelgti į viršų“.

„The New York Times“ geriausia 2020 m. knyga vaikams

Sukurta vaikams, bet tinka ir tėvams, dažnai ne mažiau įnikusiems į technologijas.

Kaina 18 Eur, ĮSIGYTI>

 

TEA STORIES: JAPAN

Knyga apie Japonijos arbatos gėrimo tradicijas.


Ši knyga patiks skaitytojams, besidomintiems Japonija ir šios šalies kultūra bei degantiems smalsumu sužinoti daugiau apie rūšinę arbatą – tiek pradedantiems arbatos mėgėjams, tiek norintiems nerti gilyn į šią įtraukiančią temą.

Japonijoje arbata nėra tik gėrimas, tai šimtmečius tobulintas ritualas

Japonijoje arbata nėra tik gėrimas, tai šimtmečius tobulintas ritualas, išvalantis mintis ir padedantis pabėgti nuo šiuolaikinio pasaulio triukšmo. Tuo itin susižavėjo šios knygos autorė lietuvė Ausra Burg, arbatos namų „Tea of Cup“ įkūrėja, nusprendusi lietuviams atskleisti šios unikalios šalies arbatos gėrimo paslaptis.

Kaina 38 Eur, ĮSIGYTI>

 

ŽUVYS FONTANUOSE

Poezija suaugusiesiems.


Vienos populiariausių knygos vaikams „Laimė yra lapė“ autorės poetė Evelina Daciūtė ir iliustratorė Aušra Kiudulaitė savo kūrybą šįkart skiria suaugusiesiems. Tai itin poetiška poezija, kurioje žodis ir vaizdas tampa vieniu. Evelinos eilėraščiai pasakoja istorijas. Juose – kasdienybės, kelionių, santykių, pokalbių nuotrupos.

Ne apie veiksmą, ne apie konkrečius vaizdus ar objektus, jos – apie jausmą

Aušros iliustracijos keliauja jų paribiais ir brėžia formas, ištraukia spalvas ir faktūras. Jos ne apie veiksmą, ne apie konkrečius vaizdus ar objektus, jos – apie jausmą, apie tai, kas gimsta skaitant poeziją, į kokias jausenas ir būsenas ji nuplukdo.

Kaina 12 Eur, ĮSIGYTI>


Daugiau DVI TYLOS knygų rasite ir KODASLT GALERIJOJE>

 

Parengė Giedrė Petreikienė

giedre@kodaslt.lt

0 comments