HUGINN MUNINN: Islandijos įkvėpti, Lietuvoje siuvami marškiniai pasaulio užkariautojui

Rubrikoje "Tvari kūryba Lietuvoje"prekės ženklas HUGINN MUNINN

Leiskite jums papasakoti seną skandinavų mitą: neatmenamoje senovėje ant vyriausiojo dievo Odino pečių ilsėjosi du krankliai – Huginas („Mąstantis“) ir Muninas („Menantis“). Jie skrajodavo po platųjį pasaulį ir pranešdavo Odinui, ką jame regėję. Prieš 3 metus du krankliai nutūpė bendroje islandų ir lietuvių kūrybinėje vizijoje ir nuo tada globoja jų garbei pavadintą tvarų ir inovatyvų mados prekės ženklą HUGINN MUNINN .

„HUGINN MUNINN marškiniai yra skirti kūrėjui, savo srities meistrui, svajotojui, pasaulio užkariautojui arba tiesiog vyrui, kuris vertina meistrystę bei kūrybiškumą,“ – teigia prekės ženklo rinkodaros vadovė Emilija Andrašūnaitė, sutikusi plačiau papasakoti apie unikalų vyriškos (ir ne tik) mados projektą.


Trumpai:

Kas: vyriški ir unisex marškiniai

Stilius: skandinaviškas, moderni klasikos interpretacija

Išskirtinumas: aukščiausia kokybė, personalizuoti (galimybė išsiuvinėti inicialus), siuvami tik po užsakymo pateikimo, tvarūs, limituotos kolekcijos.

Pasiuvimo laikas: 1-2 sav.

Kaina: 79 – 150 eurų.

Rekomendacija: ideali dovana šiuolaikiškam, kokybę ir išskirtinumą vertinančiam vyrui.

Kur įsigyti: www.huginnmuninn.com

Soc.erdvė: Instagram, Facebook

Dviejų kultūrų kūrinys


HUGINN MUNINN yra dviem šiaurietiškoms kultūroms – islandų ir lietuvių – atstovaujančių kūrėjų bičiulystės ir suvienytų jėgų rezultatas. „Prekės ženklo šaknys glūdi Islandijoje – šį projektą pradėjo vystyti ir jo formą tarsi iš molio lipdė mūsų kolegos Reikjavike. Nors prieš keletą metų visiškai perėmėme šį prekės ženklą ir savo rankomis baigėme jį formuoti Lietuvoje, Islandijos dvasia ir jos kūrėjai yra įamžinti mūsų produkcijoje,“ – prekės ženklo atsiradimo istorija dalijasi E. Andrašūnaitė.

„HUGINN MUNINN marškiniai yra skirti kūrėjui, savo srities meistrui, svajotojui, pasaulio užkariautojui arba tiesiog vyrui, kuris vertina meistrystę bei kūrybiškumą,“

Ir šiandien HUGINN MUNINN marškinių dizaine juntama ryški skandinaviškos estetikos įtaka. O štai jų kokybę užtikrina ilgametė Lietuvos meistrų patirtis, nes visa produkcija yra siuvama bendrovės VILKMA, kuri skaičiuoja jau 52–us veiklos metus!

„Manau, kad įvyko nuostabi sąjunga tarp šių dviejų kultūrų, kurios, pasirodo, yra labiau panašios nei skirtingos. Mes, kaip ir islandai, mylime bei vertiname gamtą, iš kurios semiamės įkvėpimo, tiek čia, tiek ten gyvena be galo kūrybingi žmonės.

„Mūsų marškiniai yra įkvėpti kūrėjų ir pagaminti meistrų - mes tikime, kad marškinių kūryba irgi yra tam tikra meno forma“.

Kūryba ir meistrystė yra kertiniai žodžiai HUGINN MUNINN filosofijoje, nes mūsų marškiniai yra įkvėpti kūrėjų ir pagaminti meistrų - mes tikime, kad marškinių kūryba irgi yra tam tikra meno forma“.


Daugiau nei gražūs marškiniai


Jei HUGINN MUNINN marškinių dizainas yra islandiškas, o kokybė lietuviška, tai jų pasakojama istorija yra visiškai unikali. Ir ne vien dėl to, kad limituoto leidimo kolekcijos čia gimsta neieškant populiarių ar lengvų sprendimų – tiek naudojamų medžiagų, tiek dizaino prasme. „Dedame visas pastangas, kad mūsų produkcija būtų daugiau nei tiesiog gražūs marškiniai. Norime, kad jie pasakotų kiekvieno kliento unikalią istoriją.

„Kiekvienas turi galimybę ne tik išsirinkti geriausiai jo charakterį atspindinčius marškinius, bet ir papuošti juos savo parašu – individualiais inicialais.“

Todėl kiekvienas turi galimybę ne tik išsirinkti geriausiai jo charakterį atspindinčius marškinius, bet ir papuošti juos savo parašu – individualiais inicialais, –marškinių išskirtinumą pabrėžia E. Andrašūnaitė ir priduria: HUGINN MUNINN yra kuriami ne masėms, o asmenybėms“.

Vertėtų pridurti, kad prekės ženklas nėra ribojamas kūno standartų, amžiaus ar lyties rėmų, todėl HUGINN MUNINN siuva ir unisex tipo marškinius, skirtus tiek vyrams, tiek moterims. Be to, prekės ženklo internetinėje parduotuvėje klientui siūloma pasirinkti jo poreikius ir komfortą geriausiai atitinkantį modelį: klasikinį (regular), įliemenuotą (fitted), prigludusį (slim), taip pat švarko (jacket) tipo


Ateitis priklauso lėtajai madai


Personalizuoti ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantys HUGINN MUNINN marškiniai pasižymi dar viena svarbia savybe – jie gaminami puoselėjant tvarumo ir etiškos mados principus. Teiraujamės rinkodaros vadovės, ką šiam prekės ženklui reiškia terminas „lėtoji mada“? „Netikime greitosios mados ateitimi. Tvarumas, lėtas vartojimas, apgalvoti pirkimo sprendimai – tai mados aspektai, kuriais vadovaujamės.

„Tvarumas, lėtas vartojimas, apgalvoti pirkimo sprendimai – tai mados aspektai, kuriais vadovaujamės.“

Visi HUGINN MUNINN marškiniai gaminami tik gavus individualų užsakymą. Mes produktų nekaupiame ir nesandėliuojame. Esame įsitikinę, kad marškiniai turi būti kuo labiau suasmeninti, todėl šiais metais pristatėme naujus dydžių pasirinkimus, kad sau tinkamą variantą rastų ir nestandartinio ūgio žmonės, taip žengdami dar vieną žingsnį apgalvotos mados link.“

Naujoji kolekcija – dar tvaresnė odė Islandijos gamtai


Šį rudenį HUGINN MUNINN pristatė naują marškinių kolekciją, pavadinimu „ANDAGIFT“, kuris išvertus iš islandų kalbos reiškia „dvasios dovana“, bet dažnai naudojamas įkvėpimo sąvokai apibūdinti. „Tematiškai ši kolekcija grįžo prie savo ištakų – ji buvo įkvėpta gaivališkos Islandijos gamtos ir kūrėjų, kurie ją pasirenka savo mūza. Kolekciją padėjo sukurti dizaineris Dainius Bendikas, kuris pats yra dirbęs ir nemažai laiko praleidęs Islandijoje, kur sėmėsi kūrybinio įkvėpimo.“

„Tematiškai ši kolekcija grįžo prie savo ištakų – ji buvo įkvėpta gaivališkos Islandijos gamtos ir kūrėjų, kurie ją pasirenka savo mūza.“

Kolekcijos spalvinė gama nuostabiai perteikia nežabotą šiaurietiškos salos kraštovaizdį: nuo romių žemės ir uolienų tonų iki veržlios geizerių versmių raudonos.Prabangos jausmą užtikrina kruopščiai parinkti aukščiausios klasės audiniai, o modernumo suteikia subtilios ir netikėtos marškinių detalės. Jos įgauna ne tik estetinę, bet ir funkcinę prasmę, nes klasikiniai marškinių ir švarkų elementai yra pateikiami moderniai: unikalios kišenės, išskirtinių formų rankogaliai, nusegamos apykaklės, nestandartinis sagų išdėstymas. Iš šalies gaminys atrodo kokybiškas, klasikinio standartinio dizaino, bet tik pažvelgus iš arčiau atsiskleidžia nematyti, maži akcentai, darantys šio prekės ženklo asortimentą išskirtiniu.

Prakalbus apie juos, būtina paminėti, kad ši kolekcija pakylėjo tvarumą į dar aukštesnį lygmenį: „HUGINN MUNINN tvarumo laipteliais palaipsniui juda nuo gyvavimo pradžios. Jau ankstesnėse kolekcijose naudojome tik pačios aukščiausios klasės natūralius audinius, marškiniams pakuoti – perdirbto popieriaus pakuotes bei aksesuarus, taip pat daug dėmesio skiriame etiškumui ir geroms darbo sąlygoms. Bet su šia kolekcija buvo žengtas dar vienas didelis žingsnis: visas plastikines sagas pakeitėme medinėmis! Tai ne tik tvarus pasirinkimas, bet ir puiki stiliaus detalė“, – kūrybiniu sprendimu džiaugiasi E. Andrašūnaitė.

„Su šia kolekcija buvo žengtas dar vienas didelis žingsnis – visas plastikines sagas pakeitėme medinėmis!“

Pasakojimą apie du kranklius – HUGINN MUNINN – norisi apibendrinti tokiu pastebėjimu: vis tik svarbiausi čia ne patys marškiniai, o jausmas, kurį jie suteikia. Šio prekės ženklo kūrėjai dirba tam, kad savo gaminiais dovanotų naujus potyrius: bekompromisio komforto, aukščiausios kokybės, tvarios prabangos. Taip pat įkvėptų ir suteiktų malonaus jaudulio. Užsegęs paskutinę HUGINN MUNINN marškinių sagą jauti – prieš akis nauja, galimybių kupina diena!

Parengė Ugnė Barodicienė

info@kodaslt.lt

0 comments