IN MOOD - naujai atrasta klasika

Šios dienos įrašas - itin asmeniškas, nes pristatau jums savo kuriamą prekės ženklą šiuolaikiškoms ir veiklioms miesto moterims IN MOOD.

Trumpai:


Kas: drabužiai tvarią ir kokybišką madą vertinančioms moterims.

Stilius: moderni klasika, oficialus, romantiškas, moteriškas.

Asortimentas: suknelės, palaidinės, sijonai, kostiumėliai, liemenės, paltai.

Kaina: palaidinės 19-45, suknelės, sijonai 60 - 89, liemenės, paltai 98 - 179.


Kur: www.inmood.lt

Nuolaida su KODASLT: 20-40%


Viskas prasidėjo nuo liemenės...


Pirmas IN MOOD gaminys gimė 2016 m. Žinojau, kad noriu patogaus, stilingo, lengvai derinamo, įvairiais sezonais tarnaujančio drabužio. Taip pasiuvome pirmąjį modelį - klasikinę, minimalaus dizaino liemenę su funkcionaliomis kišenėmis. Kruopščiai parinkome žemės spalvų vilnos audinį... ir priderinome ryškų, raštais margintą pamušalą!

Šis modelis greitai tapo mūsų

bestseleriu. Keičiantis sezonams, susidomėjimas liemenėmis neblėso, o mes siuvome toliau, vis paįvairindami jas naujomis detalėmis - kitokio tipo kišenėmis, kontrastinga apykakle, diržu ar sagomis. Bet galiausiai grįždavome prie pirmojo modelio. Less is more triumfavo dar sykį!


Įdomumo dėlei suskaičiavau, kad per ketverius metus pasiuvome per 20 skirtingų atspalvių ir audinių liemenių - nuo juodos iki gyvūnų raštų, nuo vilnos mišinio iki aukščiausios kokybės kašmyro ir alpakos. Ir šį, jau aštuntąjį sezoną, IN MOOD siūlo įsigyti vilnos liemenę. Juk ji dera prie visko - oficialaus stiliaus ir laisvalaikio drabužių, golfų ir marškinėlių trumpomis rankovėmis. Ją net galima dėvėti kaip viršutinį rūbą ant jūsų pamėgto odinio švarkelio.


IN MOOD estetika ir vertybės


IN MOOD stilių galima pavadinti nenuobodžia klasika. Kurdami kolekcijas, renkamės tradicinius, moterų pamėgtus siluetus, bet suteikiame jiems šiuolaikišką braižą, drąsiai eksperimentuojame su spalvomis, raštais, išskirtinėmis detalėmis - kišenėmis, diržais, sagtimis, sagomis ir t.t.

IN MOOD palaiko tvarios mados idėją - ilgaamžiškumas ir universalumas yra svarbiausios prekės ženklo vertybės. Todėl renkamės kokybiškus, daugiausiai, natūralaus pluošto audinius, klasikinius, tarpusavyje lengvai derinamus siluetus ir atspalvius. Juk klasika niekuomet neišeina iš mados!


IN MOOD asortimentas ir kainos

Perkamiausi IN MOOD gaminiai - vilnos pluošto liemenės ir oversize tipo susiaučiami paltai, kurie šį sezoną išsiskyrė spalvų gama - nuo klasikinės kupranugario iki prabangios baklažano.


Liemenių kaina 98 - 119€, paltų 139€ - 179€

Kitas modelis, sulaukęs didžiulio jūsų susidomėjimo - susiaučiami midi ilgio sijonai. Tai - itin praktiškas ir universalus drabužis, dėvimas tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonu. Šis sijonas dera prie bet kokios avalynės - aulinukų, basučių ir sportinių batelių, jei mėgstate smart casual stilių.

Sijono kaina 89

IN MOOD suknelės - moderni klasikinių siluetų interprtacija. Beveik visus modelius - ar tai būtų marškinių tipo, pieštuko ar varpelio formos suknelė - galima dėvėti laisvai arba sujuosus derančiu dirželiu. Viskas priklauso nuo nuotaikos ir progos!


Suknelių kaina 60 - 89€


IN MOOD asortimente - daug kitų modelių, kurie papuoš šiuolaikišką miesto moterį: kelnių ir šortų kostiumėliai, tunikos, palaidinės.


Kur įsigyti


IN MOOD kolekcijų drabužių įsigysite Moustache butike, Vilniuje arba Facebook puslapyje.


Internetinėje erdvėje mus taip pat rasite www.etsy.com/shop/inmoodlt.

Socialinėje erdvėje: Instagram.


Stilingos dienos linki

KODAS LT


#mada #moteris #aprangamoterims #stilius #drabužiaimoterims

0 comments