JAUSMAS CATERING: karantinas keičia daug ką, bet tik ne jausmą jūsų lėkštėse!

Tas jausmas, kai sėdi prabangiame restorane. Tas jausmas, kai gomuriu slenka nepakartojamo skonio kąsnis, primenantis... tokį jausmą, kai svečioje šalyje ragauji naujo patiekalo. Sakysite, dabartinėmis sąlygomis tai patirti gali ne kiekvienas? Klystate! Kulinarijos studija JAUSMAS CATERING yra apie jausmą lėkštėje. Tokį, kokį norite susikurti savo šventėje, arba tokį, kurį galite patirti namuose karantino sąlygomis. Atrodo, kad stipriausi jausmai neturi jokių kliūčių.

2019 m. pabaigoje susibūrusių bendraminčių maisto gurmanų mintys sukosi apie maistą šventėms. Su vienu išskirtiniu akcentu – kelionėmis po pasaulį. JAUSMAS CATERING virtuvės šefas Paulius Janušas vadovavo ir kaupė patirtį prancūziškoje, belgiškoje, veganiškoje, lietuviškoje bei istorinėje lietuviškoje virtuvėse. Todėl šventėms gali maistu nukelti į bet kurį pasaulio kampelį. „Kelionės ir kitų kultūrų pažinimas yra labai svarbus aspektas mūsų virtuvėje.

Virtuvės šefas Paulius Janušas vadovavo ir kaupė patirtį prancūziškoje, belgiškoje, veganiškoje, lietuviškoje bei istorinėje lietuviškoje virtuvėse.

Iš kiekvienos kelionės parsivežtas žinias šefas perfiltruoja, kažką atima, kažką prideda ir iš to gimsta mūsų geriausi patiekalai“, – pasakoja kulinarijos studijos bendraįkūrėja ir bendražygė Gintarė.

Karantinas? Svarbu gebėti prisitaikyti!


Bet jaunas verslas iš karto susidūrė su turbūt didžiausiu galimu iššūkiu – karantinu. „Per pirmą karantiną studiją dar tik įsirenginėjome, tad jo padarinių nepajautėme. Vasarą turėjome daug renginių. Atidarydami studiją puikiai startavome su kulinariniais vakarėliais ir mokymais, tada prasidėjo karantinas ir viskas pasibaigė. Bet nenuleidome rankų ir ieškojome alternatyvų. Išmėginome naujų dalykų. Niekada neplanavome turėti restorano ir gamybos pagal užsakymus,“ – pasakoja JAUSMAS CATERING įkūrėjai.

JAUSMAS CATERING šventes perkėlė į naują – nuotolinį –lygmenį. Kasdien čia maisto nenusipirksite, bet kiekvieną savaitgalį rengiamos „kelionės“ – siūlomi skirtingų šalių patiekalai.

Ir kol didžioji dauguma restoranų ir kulinarijos studijų tiesiog persikėlė į maisto į namus užsakymo programėles, JAUSMAS CATERING šventes perkėlė į naują – nuotolinį –lygmenį. Kasdien čia maisto nenusipirksite, bet kiekvieną savaitgalį rengiamos „kelionės“ – siūlomi skirtingų šalių patiekalai (su priderintais kokteiliais) valgyti namuose.

Taip pat organizuojamos nuotolinės šventės – virtualios vakarienės. Pagal išankstinį užsakymą ir pageidavimus vakarienės dalyviams padaromi maisto paruoštukai. O vakare per „Zoom“ visi jungiasi kartu su šefu pabaigti gaminti ir išklausyti šefo patarimų. Nepakartojamas bendrumo jausmas valgyti tą patį patiekalą skirtinguose namuose.

Taip pat organizuojamos nuotolinės šventės – virtualios vakarienės.

Be viso šito, JAUSMAS CATERING užsiima produktų ir meniu kūrimu bei maisto fotografija. Ir labai laukia, kol studijoje vėl bus galima rengti kulinarinius mokymus ir kulinarinius vakarėlius. „Bandome prisitaikyti, daug kuriame ir dažnai keičiamės. Per visas šventes stengiamės pasiūlyti kažką ypatingo. Ir ateityje planuojame tai daryti. Gera dirbti, kai neskaičiuoji valandų ir matai rezultatą – patenkintus klientus“, – su entuziazmu kalba kulinarijos studijos įkūrėjai, kuriuos pačius galite pamatyti adresu Jonažolių g. 3, Vilnius. Tik būtinai paskambinkite iš anksto – juk niekada negali žinoti, ką naujo šie jauni žmonės sugalvojo.

Pasiūlymai Velykoms ir kitoms šventėms!


JAUSMAS CATERING mielai jungiasi ir prie KODASLT organizuojamų mugių, o Valentino dienai siūlė užkandžių dėžutę. Joje buvo tobulai derančių užkandžių rinkinys dviem žmonėms. Tokių, kokių niekur kitur neparagausite. Pritaikytų tiek saldumynų, tiek sūrumynų mėgėjams. Tokią dėžutę galima užsisakyti bet kuriai šventei!

O Velykoms dar siūlomas ir specialus meniu: bus galima rinktis įmantriai paruoštus aštuonkojį, keptą viščiuką, pataršką, veršienos nugarinę, skrudintą sviestinį moliūgą, gurmanišką užkandžių rinkinį ir, žinoma, įdarytus kiaušinius. Pagrindinius patiekalus su instrukcija reikės pabaigti gaminti patiems namuose – bus lengva, bet itin gardu ir šventiška! Visą šventinį meniu rasite https://jausmas.lt/velykos/, užsakymai priimami iki balandžio 2 d.

Parengė Giedrė Petreikienė

giedre@kodaslt.lt


0 comments