KALĖDOS: lietuviškų dovanų idėjų mugė!

Kviečiame dalyvauti Lietuvos kūrėjus ir lietuviškus prekės ženklus!

Mielas KŪRĖJAU,


su džiaugsmu kviečiame Tave į lietuviškai kūrybai dedikuoto portalo www.kodaslt.lt Kalėdinę dovanų idėjų mugę!


Mugė šurmuliuos virtualioje erdvėje (portale bei socialiniuose tinkluose) lapkričio 20 d. – gruodžio 31 d. Čia išskirtinumą, kokybę ir lietuviškumą vertinantys pirkėjai vienoje vietoje galės rasti kruopščiai atrinktų kalėdinių dovanų idėjų – patogiai, nepalikdami namų, saugodami save ir kitus.


Portalas KODASLT veiks kaip „skelbimų lenta“, reklamos partneris ir tarpininkas tarp kūrėjų ir kalėdinių dovanų ieškančių interesantų.


KAIP TAI VEIKS

Nuo idėjų gausos iki konkretaus produkto įsigijimo – vos 4 žingsneliai!

1 žingsnis. Lapkričio viduryje www.kodaslt.lt startuos Kalėdinė dovanų idėjų mugė. Čia skirtingose kategorijose bus siūlomos kruopščiai atrinktos ir tik Lietuvoje sukurtos dovanų idėjos. Kūrėjas ar prekės ženklas savo produktus galės pristatyti šiose kategorijose (Aksesuarai, Dekoracijos, Drabužiai, Grožiui, Jai, Jam, Namams, Vaikams, Valgoma). Vienas produktas gali būti talpinamas dviejose skirtingose kategorijose (pvz., „Grožiui“ ir „Jai“).


Esant poreikiui ir gausiam skelbimų kiekiui, kategorijos pirkėjų patogumui bus papildomai suskirstytos į subkategorijas.

2 žingsnis. Pasirinkę aktualią kategoriją, jai skirtame lange pirkėjai išvys trumpus dovanų idėjų pristatymus (Kūrėjo / Prekės ženklo pavadinimas, produkto pavadinimas, kaina).

3 žingsnis. Spustelėjus ant akį patraukusio skelbimo, atsivers konkrečiam produktui skirtas langas su išsamiu jo pristatymu (Produkto aprašymas, kūrėjo / prekės ženklo pristatymas, siuntimo informacija, spalvų / dydžių opcijos, kaina, nuolaida (jei taikoma) ir nuoroda ĮSIGYTI>).

4 žingsnis. Paspaudus nuorodą „ĮSIGYTI>“, pirkėjas bus nukeltas į kūrėjo ar prekės ženklo el. parduotuvę (konkretų skelbimą) arba socialinę erdvę. Toliau pirkėjas dėl produkto užsakymo bendrauja tiesiogiai su pardavėju (pateikia užsakymą jo el. parduotuvėje arba tariasi dėl užsakymo pateikimo kūrėjo soc. erdvėje).


KODĖL VERTA DALYVAUTI WWW.KODASLT.LT KALĖDINĖJE MUGĖJE?

* Tai paprasta ir patogu!

Visus skelbimus į Kalėdinę dovanų idėjų mugę sukelsime mes. Tau teliks užpildyti paprastą Prekės aprašymo formą ir pasirūpinti estetiškomis nuotraukomis.


* Alternatyva fizinėms mugėms!

Deja, šiemet šventės sutampa su laikotarpiu, lydimu ribojimų ir nežinios. Dauguma neturėsime galimybių pristatyti savo su meile kurtų produktų fizinėse mugėse ir prekybos vietose. Virtuali Kalėdinė dovanų idėjų mugė siūlo saugią ir nuotaikingą alternatyvą, kurioje gali dalyvauti visi!


* Kartu galime daugiau!

Subūrę didelį būrį kūrėjų „po vienu“ stogu, tikimės pritraukti ir didelį pirkėjų srautą. Apie šią unikalią Kalėdinę mugę žinute dalintis ir garsiai kalbėti prašysime ir joje dalyvaujančių kūrėjų. O kuo daugiau kalbančių – tuo didesnis susidomėjimas!


* Mes pasirūpinsime sklaida!

Dovanų idėjų mugę lydės aktyvi sklaida KODASLT socialinėse paskyrose Instagram ir Facebook bei užsakomoji reklama Facebook ir Instagram tinkluose. Apie šią iniciatyvą taip pat bus parengtas ir išplatintas pranešimas spaudai.


* Visas uždarbis jūsų!

Portalas KODASLT veiks kaip „skelbimų lenta“, reklamos partneris ir tarpininkas tarp kūrėjų ir kalėdinių dovanų ieškančių interesantų, bet pats pardavimų nevykdys ir sėkmės mokesčio už pardavimus netaikys. Tad viskas, ką suprekiausite, – Jūsų!


* Papildoma reklama Jūsų prekės ženklui!

Tai puiki galimybė pristatyti savo prekės ženklą tikslinei auditorijai, išplėsti pirkėjų ratą ir užmegzti tvarią draugystę (tiek su pirkėjais, tiek su portalu www.kodaslt.lt) ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir ateičiai.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:


Mes siūlome 3 dalyvavimo Kalėdinėje dovanų idėjų mugėje alternatyvas:


I variantas. Oficialus dalyvis. Dalyvio mokestis 29 Eur.

- Jūsų produktų skelbimai bus įtraukti į virtualią www.kodaslt.lt Kalėdinę mugę.

- Turėsite galimybę pateikti iki 10 nesidubliuojančių skelbimų kiekvienoje kategorijoje.

- Būsite įtraukti į bendrą Kalėdinei mugei skirtą Facebook įrašą atitinkamoje kategorijoje (papildomai remiamas) ir „stories“ serijas.

- Būsite įtraukti į bendrą Kalėdinei mugei skirtą Instagram įrašą atitinkamoje kategorijoje (papildomai remiamas) ir „stories“ serijas.


II variantas. VIP dalyvis. Dalyvio mokestis 59 Eur.

- Jūsų produktų skelbimai bus įtraukti į virtualią www.kodaslt.lt Kalėdinę mugę.

- Turėsite galimybę pateikti iki 20 nesidubliuojančių skelbimų kiekvienoje kategorijoje.

- Jūsų skelbimai kategorijų lange bus iškelti į viršų.

- Būsite įtraukti į bendrą Kalėdinei mugei skirtą Facebook įrašą atitinkamoje kategorijoje (papildomai remiamas) ir „stories“ serijas.

- Būsite įtraukti į bendrą Kalėdinei mugei skirtą Instagram įrašą atitinkamoje kategorijoje (papildomai remiamas) ir „stories“ serijas.

- Jums bus skirtas individualus įrašas KODASLT Facebook paskyroje, kuriame ne tik pristatysime Jūsų siūlomas dovanų idėjas, bet ir plačiau papasakosime apie Jūsų prekės ženklą ir individuali „stories“ serija.

- Jums bus skirtas individualus įrašas KODASLT Instagram paskyroje, kuriame ne tik pristatysime Jūsų siūlomas dovanų idėjas, bet ir plačiau papasakosime apie Jūsų prekės ženklą ir individuali „stories“ serija.


Dėl riboto KODASLT socialinių paskyrų tinklelio VIP dalyvių skaičius yra ribotas! Tad apsisprendus rinktis šį bendradarbiavimo variantą rekomenduojame informuoti mus kaip įmanoma greičiau.


III variantas. #uzaciu. Nemokamai

Net jei nuspręsite nedalyvauti Kalėdinėje mugėje kaip oficialus ar VIP dalyvis, mielai pasidalinsime originaliausiomis Jūsų dovanų idėjomis savo Facebook ir Instagram „stories“. Svarbu, kad dovana būtų išskirtinė, sukurta Lietuvoje ir skleistų kalėdinę dvasią!


Kalėdinės mugės dalyvių registracija vyksta iki 2020-11-10. Apie apsisprendimą dalyvauti prašome informuoti mus el. paštu info@kodaslt.lt arba giedre@kodaslt.lt nurodant pasirinktą bendradarbiavimo variantą (I variantas. Oficialus dalyvis, II variantas. VIP dalyvis arba III variantas. #uzaciu).


Registruotiems dalyviams bus išsiųsta „Prekių aprašymo forma“ ir sąskaita apmokėjimui. Užpildytą „Prekių aprašymo formą“, kartu su pavedimo kopija ir produktų nuotraukomis, prašysime atsiųsti ne vėliau kaip iki 2020-11-17.


Visos Kalėdinės mugės metu bendrausite su Jūsų prekės ženklą kuruojančiu asmeniu. Jeigu jos eigoje išparduosite konkrečius gaminius – juos galėsite pakeisti kitais, užpildę anksčiau minėtą Prekių aprašymo formą ir atsiuntę papildomų nuotraukų.


Nuoširdžiai tikimės, kad įsiliesite į www.kodaslt.lt kalėdinį šurmulį!

Su linkėjimais – KODASLT komanda