KNOTTY moderni bohema: naujai atrasta makramė technika

Gamtai pulsuojant gyvybe, norisi lengvumo ir natūralumo visur – tiek aprangos stiliuje, tiek namų aplinkoje. Būtent tai siūlo lietuviškas prekės ženklas KNOTTY, makramė technika pinantis originalius šedevrus kasdienai.

Kiekvienas virvelės mazgas ir milimetras kruopščiai apskaičiuotas – tobula simetrija ir autentiški raštai būdingi visam kūrėjo asortimentui nuo rankų darbo aksesuarų iki žavių interjero detalių. KNOTTY – tai vieta, kur paprastumas, jaukumas ir bohemiškas laisvės pojūtis neatsiejamai susipina su modernia šiandiena.


Trumpai:

Kas: autoriniai rankų darbo aksesuarai ir dekoracijos.

Kam: bohemiškos sielos moterys, vertinančios unikalumą ir natūralumą.

Stilius: minimalistinis, etnografinis.

Asortimentas: rankinės, kuprinės, dėklai, gėlių laikikliai, sienų dekoracijos ir kt.

Kaina: aksesuarai 17–50 €, dekoracijos 4–40 €. Galima nuoma šventėms.

Kur: www.knotty.lt

Nuolaida: 30% su kodu "KODASLT" iki 2020.07.05 d.


Šiek tiek istorijos

Makramė neabejotinai siejasi su etnokultūra, tačiau iš tiesų ji dar senesnė nei daugelis mano: šiai rankdarbių technikai jau 4000 metų! Iš Rytų ji išplito visame pasaulyje, bet ilgainiui buvo išstumta pramonės. XX a. makramė antram gyvenimui prikėlė hipiai, iš čia ir sąsajos su bohemiška dvasia. Lietuvoje makramė, vadinama pinikais, populiariausia buvo XIX–XX a. sandūroje: nesudėtingais raštais puošti nuometai, staltiesės, kepurėlės, lovatiesės, paklodės. XX a. pabaigoje pinikai paplito ir rankdarbiuose.


Kur susipina tradicijos, bohema ir šiandiena

Galima teigti, kad pastaraisiais metais kilo nauja makramė banga, o KNOTTY neabejotinai įnešė į šią gilių tradicijų pynimo techniką naujų vėjų. Ir nors jų darbai minimalistiniai, modernūs, pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, jie vis dar išlaiko unikalumą, bohemišką dvasią ir sąlytį su gamta. Viena pagrindinių KNOTTY vertybių yra tvarūs ir draugiški aplinkai gaminiai – visi jie pinami tik iš natūralios medvilnės virvių. Pagrindinės žaliavos įsigyjamos iš Lietuvos tiekėjų, todėl kiekvieną rankdarbį drąsiai galime vadinti 100 % lietuvišku!


KNOTTY asortimentas ir kainos

KNOTTY internetinėje parduotuvėje galima rasti 6 dekoracijas ir 14 aksesuarų moterims nuo 4 iki 50 Eur. Bet KNOTTY kuria ir pagal individualius klientų užsakymus bei poreikius: pintas sienų dekoracijas, stalo padėkliukus ir takelius, makramė dekoruotas žvakides ir vazas, dekoratyvines pagalvėles, gėlių laikiklius ir kitas dekoracijas, rankines, delnines, telefonų laikiklius, akinių dėklus, kurpines ir kt. Be to, norimą dekoraciją galima išsinuomoti ypatingoms šventėms! Čia kiekvienas ras tai, ko reikia, ir už palankiausią kainą.


Vasaros rekomendacijos

Lengvumas, natūralumas, švelnūs tonai, žaismingi raštai – KNOTTY gaminiai tiesiog alsuoja vasaros dvasia! Kad lengvutės rankinės kutai plaikstytųsi vėjyje, o namai pražystų jaukiausiomis interjero detalėmis – KNOTTY darbai sukurti tam!

Nepraleiskite progos įsigyti šiuos gaminius:


MAKRAMĖ RANKINĖ „VASARA“

Vasarą norisi lengvumo, tačiau moterims retai kada pavyksta ištrūkti su mažai daiktų, todėl ši rankinė – puikus pasirinkimas norint viską sutalpinti, bet atrodyti gaiviai. Tiek mieste, tiek paplūdimyje. Kaina 45 Eur.


MAKRAMĖ TELEFONO DĖKLAS

O jeigu vis dėlto pasitaikys proga trumpam išlėkti be daiktų, atminkite, kad ne visos suknelės turi kišenes, tad neįpareigojantis telefono dėklas ilga rankena tikrai pravers. Kaina 17 Eur.


MAKRAMĖ LANKELIS "SUMMER"

Nuostabus ir originalus aksesuaras, kuris suteiks išskirtinumo tiek kasdieniam, tiek šventiniam įvaizdžiui. Idealus pasirinkimas krikštynoms, vestuvėms! Kaina 15 Eur


MAKRAMĖ GĖLIŲ LAIKIKLIS

Kai namo sienos apkabinėtos gėlėmis, galite paversti jį meno kūriniu: makramė laikiklių ir gėlių dermė sukuria ypač vasarišką atmosferą. Be to, galite rinktis iš dviejų ilgių. Kaina 20 Eur.


Kur įsigyti

KNOTTY gaminius įsigysite el.parduotuvėje www.knotty.lt

Prekės ženklas soc. erdvėje: Facebook> ir Instagram>

NUOLAIDA

Iki 2020.07.05 d. su nuolaidos kodu "KODASLT" visam KNOTTY asortimentui taikoma 30% nuolaida, apsiperkant www.knotty.lt parduotuvėje!

0 comments