LABU skanėstai - gardi vitaminų bomba!

Ar skanu ir naudinga suderinama? TAIP! Jums taria sparčiai augantis, inovatyvus, į sveikesnius pasirinkimus orientuotas lietuviškas prekės ženklas LABU. Puikaus skonio, vitaminų gausa pasižymintiems produktams neatsispiria nei smaližiai, nei sveikuoliai, nei vaikai.

Trumpai:


Kas: lietuviškas supermaistas - natūralūs džiovintos vaisių ir uogų tyrės užkandžiai be pridėtinio cukraus, o taip pat ir džiovinti kriaušių bei obuolių traškučiai.

Kam: aktyviam, šiuolaikiškam, sveiką gyvenseną palaikančiam žmogui, vaikams.

Asortimentas: keturių skonių džiovintos vaisių ir uogų tyrės juostelės "LABU skanėstai", obuolių ir kriaušių LABU traškučiai.

Kaina: 1.45 - 2.20€

Kur: www.labulabu.lt , įvairios pardavimų vietos.

Nuolaida su kodu KODASLT: 15% krepšeliui 30€ vertės ir daugiau.

Nemokamas pristatymas Omniva paštomatu pirkinių krepšeliui nuo 25€, per Omniva kurjerius į namus ar darbą – nuo 50€.


Malonumas be sąžinės graužaties


LABU skanėstai gaminami tik iš Lietuvoje užaugintų vaisių ir uogų, apjungus senas maisto gaminimo tradicijas ir pažangias mokslo žinias. Speciali technologija leidžia produktuose išlaikyti maksimalų vitaminų, mineralų, skaidulų ir naudingų maistinių medžiagų kiekį. Ir ypač svarbu, garantuoja visiškai natūralią sudėtį - LABU užkandžiai pagaminti vos iš dviejų ingredientų, be konservantų, dirbtinių skonio ir kvapų stipriklių ar kitų priedų. Ir be pridėtinio cukraus!Džiovintų vaisių tyrės juostelės LABU skanėstai gaminami tokių rūšių: juodųjų serbentų ir obuolių, šaltalankių ir obuolių, aviečių ir obuolių. Kiekviena išsiskiria unikalia vitaminų formule ir turi savitą palankų poveikį sveikatai.


O kaip gi skonis?

LABU skanėstai siekia atrasti balansą tarp skanaus ir natūralaus ir yra sukurti tikram valgymo malonumui!

Džiovintos vaisių ir uogų tyrės juostelės savyje turi pakankamai natūralaus cukraus, todėl puikiai pakeičia saldumynus. O obuolių ir kriaušių traškučiai nepamainomi vietoj sveikatai žalingų užkandžių ir tuščių kalorijų. Dėl gausybės maistinių skaidulų LABU skanėstai suteikia ilgalaikį sotumo jausmą!

Beje, skonis aukščiausiais balais įvertintas ir mano pustrečių metų eksperto! Tai - puiki ir mėgstama saldumynų alternatyva mažiesiems.


Vitaminų šaltinis


LABU džiovintos vaisių ir uogų tyrės juostelės ypatingos tuo, kad į jas patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas, susmulkinta odelė, kurioje yra nuo 30% iki 60% žmogaus organizmui naudingų medžiagų. Džiovinimo metu iš vaisiaus pašalinamas vanduo, todėl maistingos medžiagos yra 4 - 5 kartus labiau koncentruotos (pvz. šaltalankių ir obuolių LABU užkandžio 100 g yra visa vitamino C dienos norma!).


Jūs turėtumėt žinoti:


LABU skanėstai:

• gaminami tik iš Lietuvoje užaugintų vaisių ir uogų

• sukurti bendradarbiaujant su mokslo institucijomis

• natūralios sudėties

• skaidulinių medžiagų šaltinis

• vitaminų ir mineralų šaltinis

• be pridėtinio cukraus

• be gliuteno

• tinka veganams


LABU skanėstai asortimentas ir kainos


Džiovintos vaisių ir uogų tyrės juostelės LABU skanėstai yra keturių rūšių: juodųjų serbentų ir obuolių, šaltalankių ir obuolių, aviečių ir obuolių, slyvų ir obuolių. Kiekviena rūšis išsiskiria unikalia vitaminų formule ir turi savitą palankų poveikį sveikatai.

60 g pakuotės kaina 2.20€


Džiovintų vaisių LABU traškučiai. Galėsite rinktis obuolių arba kiek saldesnius kriaušių.

45 g obuolių traškučių pakuotės kaina 1.45€

100 g kriaušių traškučių pakuotės kaina 1.85€

Na o Lietuviško super maisto rinkinį

įsigysite už 10.99


Kur įsigyti


LABU skanėstai produktus įsigysite el.parduotuvėje www.labulabu.lt.


LABU skanėstai socialinėje erdvėje: Facebook ir Instagram.


Prekybos vietos: Vikis krautuvėlės Rimi prekybos centruose, Narvesen kioskai, Gintarinė vaistinė, Pegaso knygynai, Baby city/Baby toy parduotuvės, Livin/Biosala parduotuvės, specializuotos ekologiškų/natūralių prekių parduotuvėlės visoje Lietuvoje.

Iki 2020.05.15 LABU taiko 15% nuolaidą visam asortimentui, perkant produktus jų internetinėje parduotuvėje. Nuolaida taikoma su nuolaidos kodu KODASLT 30€ ir didesniam pirkinių krepšeliui. Nemokamas pristatymas taikomas pirkinių krepšeliui nuo 25€ vertės. Taigi pasinaudoję nuolaida gausite ir nemokamą pristatymą.


Saldžios dienos linki

KODAS LT


sveika, natūralu, skanu, be cukraus, sveiki užkandžiai, sveiki skanėstai, vaikams, užkandžiai vaikams, sveikas maistas

0 comments