LECLER: dviejų farmacininkių sukurtas odos priežiūros produktas užkariauja lietuvaičių simpatijas!

Pažintis su lietuvišku kosmetikos prekės ženklu LECLER ir jo įkūrėjomis Birute Kaušilaite ir Ineta Putniene.

Apie ką po ilgos dienos svajoja moterys? Dauguma atsakys – šiltą vonią ir atpalaiduojančius grožio ritualus. Tik štai XXI-ojo amžiaus dilema: kaip atrasti laiko sau? „Mūsų veido kaukės sukurtos šiuolaikinėms moterims, veiklioms ir tikrai užsiėmusioms, kurios dažnai pirma pasirūpina kitais, tik vėliau skiria laiko sau. Su LECLER galima rūpintis kitais ir savimi vienu metu!” – nepamiršti savęs ragina šio prekės ženklo įkūrėjos Birutė ir Ineta. Dvi draugės, kurias suvedė farmacijos studijos ir domėjimasis Tolimųjų Rytų grožio paslaptimis, sutiko papasakoti apie verslo pradžią ir išskirtinį lietuvišką grožio produktą – LECLER lakštines veido kaukes.


Trumpai:

Prekės ženklas: "LECLER"

Kūrėjos: Birutė Kaušilaitė ir Ineta Putnienė

Miestas: Kaunas

Kas: lakštinės veido kaukės

Veiklos pradžia: 2016

Rekomendacija: asmeninei moterų (ir ne tik) veido odos priežiūrai, ideali dovana draugei, mamai, sesei - visoms moterims!

Kur: www.leclermasks.eu, Facebook>, Instagram>

Trumpai papasakokite apie save, kaip susipažinote?


Birutė: esu kaunietė, visiems sakau – trečia karta iš Laisvės alėjos. Mano močiutė gimė ir gyveno Laisvės alėjoje, netoli Laisvės alėjos gimė ir gyvena mano mama, vėliau ir aš. Mano mažoji dukra jau ketvirta karta! Kad nereikėtų važiuoti toli studijuoti, o užtektų perbėgti „Laisvytę“, pradėjau mokytis medicinos universitete. Kadangi sunkiai toleruoju svetimą kraują, vietoj medicinos studijų pasirinkau farmacijos.


Ineta: aš augau Marijampolėje ir į Kauną atvykau studijoms medicinos universitete, kur ir susipažinome su Birute.

Birutė: nors mokėmės vienoje Alma Mater, nebuvome kursiokės, tačiau aktyviai dalyvavome Studentų farmacininkų draugijos veikloje, kur ir susikirto mūsų keliai. Paskui pradėjo sieti darbinė veikla. Taip ir atradome viena kitą.


Ir kaip dvi farmacininkės atsidūrė kosmetikos ir grožio pasaulyje?


Ineta: iki LECLER dirbau farmacinėje įmonėje, kurioje buvau atsakinga už vaistų registraciją ir vaistų saugumą. Tai buvo pakankamai siaura ir griežta farmacinė dalis, todėl po darbo visada norėjosi ko nors kūrybiško. Taip pradėjau domėtis aromaterapija ir namų virtuvėje pasidariusi mini laboratoriją pradėjau gaminti kosmetikos produktus sau ir draugėms.

Yra du laikotarpiai, kada moteris jaučiasi mažiausiai graži: gimus pirmiesiems vaikams, kuomet dėl bemiegių naktų atsiranda pirmosios gilios raukšlelės, ir vėliau po menopauzės.

Tokia buvo mano pažinties su kosmetikos gamyba pradžia, kuri leido praktiškai pritaikyti ir studijų metais sukauptas žinias – medicinos universitete iki trečio kurso studijuodavome chemiją ir augalus, jų kaupiamas veikliąsias medžiagas, gydomąsias savybes. Dabar tos žinios labai padeda galvojant apie naujas sudėtis.

Birutė: visada džiaugiausi labai gera oda. Vis tik pasitvirtino kosmetologų išmintis, jog yra du laikotarpiai, kada moteris jaučiasi mažiausiai graži: gimus pirmiesiems vaikams, kuomet dėl bemiegių naktų atsiranda pirmosios gilios raukšlelės, ir vėliau po menopauzės. Tad išgyvenusios pirmąjį etapą, drauge pradėjome ieškoti priemonių, kurios galėtų atgaivinti odą po nemigo naktų.


Kodėl nusprendėte kurti ne kremus, serumus, o būtent lakštines veido kaukes?


Birutė: esame farmacininkės, todėl visą dėmesį sutelkėme į gaminio sudėtį. Ji turėjo būti tokia, kad tiktų ir patiktų mums pačioms! Taip žvilgsnis nukrypo į Tolimuosius Rytus (Japoniją, Pietų Korėją), kur moterys turi ypač gilias grožio puoselėjimo tradicijas ir ritualus. Savo grožio rutinoje jos dažnai naudoja lakštą, kurio nereikėtų tapatinti vien su veido kaukėmis.

Rytų moterys ir kitą kosmetiką namuose dažnai dengia su lakštu (audinio gabalėliu).

Rytų moterys ir kitą kosmetiką namuose dažnai dengia su lakštu (audinio gabalėliu): suvilgo jį grožio priemonėmis (esencija, losjonu, serumu) ir deda ant veido. O lakštas tikrai ypatinga kosmetikos forma. Ne veltui ji taip greitai populiarėja. Paprasta, bet labai veiksminga!

Ir kaip sekėsi versti savo viziją realybe?


Birutė: kai pradėjome domėtis šia kosmetikos forma, mūsų rinkoje lakšto kaukės dar nebuvo populiarios. Šimtametę Japonijos tradiciją mūsų moterys palyginus atrado visai nesenai. Pamenu, pirmos partijos gamybai abi sudėjome visas santaupas, net nesusimąstydamos, kad gali prireikti papildomo biudžeto. Pasigaminome produktą, turėjome didelį kiekį kaukių ir ... nulį pinigų! Vieną dieną net šmėkštelėjo mintis: na ir kas, jei neparduosime – tai pačios būsime gražios tiek kaukių sunaudojusios!

Pasigaminome produktą, turėjome didelį kiekį kaukių ir ... nulį pinigų! Vieną dieną net šmėkštelėjo mintis: na ir kas, jei neparduosime – tai pačios būsime gražios tiek kaukių sunaudojusios!

Bet entuziazmas suteikia sparnus. Be jokio biudžeto, vedamos didelio noro ir tikėjimo, pradėjome pasakoti apie savo produktą. Ačiū visiems, kurie padėjo, dalinosi LECLER žinute ir produktu. Taip žingsnelis po žingsnelio pradėjome judėti pirmyn ir šiandien jau turime kuo pasidžiaugti.

Sakoma, nori susipykti su draugu – įkurk bendrą verslą! Kaip išbandymą verslu atlaikė jūsų draugystė?


Birutė: Čia turbūt kaip šeimoje – iš pradžių veda emocija ir entuziazmas, bet vėliau atsiranda racionalumas ir diskusija. Taip, bendras verslas yra santykių išbandymas, nes dažnose situacijose išryškėja skirtingi požiūriai. Bet nuoširdžiai galiu pasakyti: labai džiaugiuosi turėdama tokią draugę ir partnerę kaip Ineta, o su laiku mūsų santykiai ir partnerystė darosi vis brandesni!


Tad kuo ypatingos LECLER veido kaukės?


Ineta: pirmiausia jos išsiskiria savo sudėtimi – visos medžiagos yra naudojamos klinikiniais tyrimais patvirtintomis dozėmis, jose nėra nereikalingų ingredientų, kurie tik puoštų sudėties sąrašą. Visų LECLER kaukių serumo bazė pasižymi ypač gerai drėkinančiomis savybėmis. O toliau kiekviena moteris gali pasirinkti tinkamiausią sau, atsižvelgiant į konkrečios kaukės poveikį – stangrinančią odą, raminančią ar suteikiančią momentinį švytėjimo efektą.

Su LECLER kauke galite dirbti prie kompiuterio, sukinėtis virtuvėje, skaityti pasakas vaikams, sportuoti ar maudytis duše. Kaukė išliks savo vietoje!

Ir žinoma, šias kaukes ypač patogu naudoti – jos puikai priglunda prie veido ir išlieka vienoje vietoje, todėl kaukės rutinai nereikia skirti papildomo laiko. Su LECLER kauke galite dirbti prie kompiuterio, sukinėtis virtuvėje, skaityti pasakas vaikams, sportuoti ar maudytis duše. Kaukė išliks savo vietoje!

Norime pasidžiaugti, kad su LECLER kaukėmis atlikti efektyvumo tyrimai parodė labai gerus rezultatus – tiek objektyvius, tiek subjektyvius!


O pačios ar daug laiko skiriate odos?


Ineta: man, kaip atradėjai, pačiai labai patinka išbandyti įvairius produktus ar kitų kultūrų moterų rutinas. Pati neturiu vienos, nusistovėjusios, rutinos, ji ištisai kinta. Žinoma, odos drėkinimas yra viena iš pagrindinių mano rutinos dedamųjų, kurios į nieką nekeisčiau!

Visų LECLER kaukių serumo bazė pasižymi ypač gerai odą drėkinančiomis savybėmis.

Birutė: iki 30-ies metų praktiškai nenaudojau kosmetikos priemonių, kartais pasitepdavau kremu ir to užtekdavo. Vėliau atėjo laikas daugiau domėtis, pradėjau naudoti įvairesnes priemones. Mano odos priežiūros rutina priklauso nuo dienos planų ir, žinoma, nuo metų laiko. Šiuo metu esu atradusi veido odai paslaugos nedarantį sportą – plaukimą, todėl veido valymui ir drėkinimui privalau skirti ypatingą dėmesį. Kasdien naudoju serumus, kremus, mažiausiai du – tris kartus per savaitę veidą dengiu LECLER lakštine kauke.

LECLER internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ne tik pavienes veido kaukes, bet ir užsisakyti jų prenumeratą. Kodėl svarbu kaukes naudoti reguliariai?


Birute: mes, lietuvės, turime mokytis prižiūrėti savo odą, nes neturime tokių gilių veido, kūno odos priežiūros tradicijų kaip rytų moterys, kurios nuo vaikystės yra vedamos į pirtis, mokomos šveisti odą, tepti ją aliejais. Turbūt reta lietuvė yra perėmusi grožio ritualų tradicijas iš savo mamos, mes daugiau pačios mokomės kaip prižiūrėti savo odą. Prieš 20 metų neskirdavome toniko nuo serumo, ką jau kalbėti apie lakštines kaukes, apie kurias apskritai nieko nebuvome girdėjusios.

Mes, lietuvės, turime mokytis prižiūrėti savo odą, nes neturime tokių gilių veido, kūno odos priežiūros tradicijų kaip rytų moterys.

Mūsų nuomone, lakšto kaukė turėtų tapti grožio rutinos dalis, o ne tik vienkartinis pasilepinimas ar pramoga. Į savaitę bent 2-3 kartus reikėtų dėtis veido kaukę, kasdien naudoti ne tik kremą, bet ir serumą, kas savaitę šveisti veido odą, o kas mėnesį nepamiršti apsilankyti pas kosmetologą.


Kaukių prenumerata leidžia moterims atsipalaiduoti ir rūpintis savo oda, nesukant galvos – mes pasirūpinsime, kad namuose visuomet turėtumėte reikiamų priemonių grožio ritualams! Tokios prenumeratos padeda moterims išmokti rūpintis savimi, reguliariai naudoti produktus, ypatingai drėkinti odą ir šypsotis pasižiūrėjus į veidrodį!

Parengė Ugnė Barodicienė

info@kodaslt.lt

0 comments