Vasariškos MARMALUZI idėjos subalansuotai vaikų mitybai

Visi tėvai išgyvena smagų, bet ne tokį lengvą etapą „virti–trinti–maitinti ... ir prausti vaiką bei valyti viską aplinkui“, kai mažasis terliūzas-marmalūzas ragauja pirmąjį kietą maistą ir mokosi kabinti pats. Kad tokia pažintis su maistu netaptų varginančia rutina – į pagalbą atskuba „Marmaluzi“ košės ir tyrelės. Ir ne tik: asortimentas auga kartu su mažaisiais smaližiais, todėl ir ūgtelėję vaikai ras, kuo išsimarmalūzinti savo laimingus veidelius!

Trumpai:


Kas: maistas kūdikiams ir mažiems vaikams.

Stilius: 100% natūralus, subalansuotos mitybos.

Asortimentas: pirmosios tyrelės ir košytės, užpilamos košės, sultys, užkandžiai.

Kaina: 0,69–47,10 €.

Kur: www.marmaluzi.lt, Facebook ir Instagram, Maxima, Rimi, Iki, Norfa, Assorti www.barbora.lt

Nuolaida: 20% su nuolaidos kodu "KODASLT" iki 08.03 d. apsiperkant www.marmaluzi.lt.


Greita, sveika ir skanu

„Marmaluzi“ pavyko suderinti nesuderinama: sukurti greito ir sveikatai palankaus maisto formulę. Lietuviškas prekės ženklas nuo tėvų pečių nuėmė ne tik nuolatinio gaminimo naštą, bet ir dilemą, kaip užtikrinti vaikui visavertę mitybą. Visas „Marmaluzi“ receptūras atidžiai peržiūri gastroenterologai ir dietologai, įvertina sudedamąsias dalis, subalansuotumą, konsistenciją ir maistingumą. O svarbiausia, sulaužomas dar vienas mitas: sveikas maistas gali atrodyti žaismingai ir būti skanus – juk šiuos gaminius pamėgo ir su „Marmaluzi“ užaugo jau visas būrys vaikų!


Vasaros rekomendacijos


Įtikti išrankiems ir kasdien savarankiškesniais tampantiems valgytojams užduotis – ne iš lengvųjų. Ypač karštuoju sezonu, kai valgyti apskritai nėra kada, nes pilna įdomesnės veiklos! „Marmaluzi“ siūlo tris išeitis nerūpestingai vaikų ir tėvelių vasarai!


MARMALUZI kosminiai trapukai


Sveikas užkandis vaikams.Jie nekepti, nekaloringi, be riebalų, tik iš natūralių ingredientų. Paragauti vilioja pagrindinis herojus – morka, slyva arba juodasis serbentas. Jie nudažo trapukus skirtingomis spalvomis, todėl dar ir padeda mokytis spalvų, skonio ir tekstūros.


Šis užkandis puikiausiai tiks kosminėms vasaros kelionėms: itin patogūs paimti mažomis rankutėmis, tirpstantys burnoje, netrupantys, todėl automobilyje neprireiks generalinio valymo.


Kaina 1,39 Eur. Įsigyti>


Obuolių – kriaušių tyrelė su ekologišku ožkos pieno jogurtu ir linų sėmenimis

Desertas, kurio nereikia bijoti ar griežtai riboti. Juk tai – natūrali vaisių košė, kurioje yra lengvai toleruojamos ožkos pieno laktozės, skatinančios mikrofloros atsinaujinimą bei peristaltiką, ir linų sėmenų, kurios suteiks energijos vietoje nenustygstantiems mažiesiems.


Rekomenduojamas nuo 6 mėn. Idealus įsimesti į krepšį pramogaujant gamtoje ar leidžiantis į kelionę. Tik nepamirškite didžiojo šaukšo!

Kaina 1,49 Eur. Įsigyti>