Vasariškos MARMALUZI idėjos subalansuotai vaikų mitybai

Visi tėvai išgyvena smagų, bet ne tokį lengvą etapą „virti–trinti–maitinti ... ir prausti vaiką bei valyti viską aplinkui“, kai mažasis terliūzas-marmalūzas ragauja pirmąjį kietą maistą ir mokosi kabinti pats. Kad tokia pažintis su maistu netaptų varginančia rutina – į pagalbą atskuba „Marmaluzi“ košės ir tyrelės. Ir ne tik: asortimentas auga kartu su mažaisiais smaližiais, todėl ir ūgtelėję vaikai ras, kuo išsimarmalūzinti savo laimingus veidelius!

Trumpai:


Kas: maistas kūdikiams ir mažiems vaikams.

Stilius: 100% natūralus, subalansuotos mitybos.

Asortimentas: pirmosios tyrelės ir košytės, užpilamos košės, sultys, užkandžiai.

Kaina: 0,69–47,10 €.

Kur: www.marmaluzi.lt, Facebook ir Instagram, Maxima, Rimi, Iki, Norfa, Assorti www.barbora.lt

Nuolaida: 20% su nuolaidos kodu "KODASLT" iki 08.03 d. apsiperkant www.marmaluzi.lt.


Greita, sveika ir skanu

„Marmaluzi“ pavyko suderinti nesuderinama: sukurti greito ir sveikatai palankaus maisto formulę. Lietuviškas prekės ženklas nuo tėvų pečių nuėmė ne tik nuolatinio gaminimo naštą, bet ir dilemą, kaip užtikrinti vaikui visavertę mitybą. Visas „Marmaluzi“ receptūras atidžiai peržiūri gastroenterologai ir dietologai, įvertina sudedamąsias dalis, subalansuotumą, konsistenciją ir maistingumą. O svarbiausia, sulaužomas dar vienas mitas: sveikas maistas gali atrodyti žaismingai ir būti skanus – juk šiuos gaminius pamėgo ir su „Marmaluzi“ užaugo jau visas būrys vaikų!


Vasaros rekomendacijos


Įtikti išrankiems ir kasdien savarankiškesniais tampantiems valgytojams užduotis – ne iš lengvųjų. Ypač karštuoju sezonu, kai valgyti apskritai nėra kada, nes pilna įdomesnės veiklos! „Marmaluzi“ siūlo tris išeitis nerūpestingai vaikų ir tėvelių vasarai!


MARMALUZI kosminiai trapukai


Sveikas užkandis vaikams.Jie nekepti, nekaloringi, be riebalų, tik iš natūralių ingredientų. Paragauti vilioja pagrindinis herojus – morka, slyva arba juodasis serbentas. Jie nudažo trapukus skirtingomis spalvomis, todėl dar ir padeda mokytis spalvų, skonio ir tekstūros.


Šis užkandis puikiausiai tiks kosminėms vasaros kelionėms: itin patogūs paimti mažomis rankutėmis, tirpstantys burnoje, netrupantys, todėl automobilyje neprireiks generalinio valymo.


Kaina 1,39 Eur. Įsigyti>


Obuolių – kriaušių tyrelė su ekologišku ožkos pieno jogurtu ir linų sėmenimis

Desertas, kurio nereikia bijoti ar griežtai riboti. Juk tai – natūrali vaisių košė, kurioje yra lengvai toleruojamos ožkos pieno laktozės, skatinančios mikrofloros atsinaujinimą bei peristaltiką, ir linų sėmenų, kurios suteiks energijos vietoje nenustygstantiems mažiesiems.


Rekomenduojamas nuo 6 mėn. Idealus įsimesti į krepšį pramogaujant gamtoje ar leidžiantis į kelionę. Tik nepamirškite didžiojo šaukšo!

Kaina 1,49 Eur. Įsigyti>


MARMALUZI savaitės raciono komplektas ir viskuo pasirūpinta!


Vasaros skirtos ilsėtis. Todėl vaikučių racionu siūlome pasirūpinti iš anksto – vienu apsilankymu „Marmaluzi“ elektroninėje parduotuvėje. Po nuodugnių diskusijų su gydytojais, mitybos specialistais ir mamomis, prekės ženklas išgrynino rekomendacinį 7 dienų maitinimosi planą, kuris paremtas sveikos, natūralios, subalansuotos ir visavertės mitybos principais.

Savaitės raciono komplekte rasite specialistų parinktus produktus (vaisių ir daržovių tyreles, trintas košes su mėsa, sveikus desertus, sultis), kurie užtikrins, kad jūsų kūdikis ar vaikas gautų visas būtinas maistingąsias medžiagas ir vitaminus.


Visos savaitės raciono komplekto kaina nuo 40,79 Eur. O jei ruošiatės trumpai išvykai į kaimą ar prie jūros – rekomenduojame įsigyti vienos dienos raciono komplektą, kaina nuo 6,21 Eur.


Įsigyti>


Kitas asortimentas ir ypatingas pasiūlymas!


Šiuo metu „Marmaluzi“ asortimentas plečiasi, kad kartą paragavus nereikėtų greit sustoti: t. y. kad kūdikiai, įpratę prie „Marmaluzi“ maisto, paaugę galėtų išbandyti kuo įvairesnių sveikų skonių. Elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių tyrelių ir košių, užpilamų kruopyčių, desertų, trapukų, sulčių, net praktiškų dovanų kūdikio palankynoms.

Siūlome nieko nedelsiant užsukti, juk dabar visi KODAS LT skaitytojai gali džiaugtis ypatingu kainų pasiūlymu! Visam "Marmaluzi" asortimentui taikoma 20% nuolaida su specialiu nuolaidos kodu “KODASLT” apsiperkant www.marmaluzi.lt.


Pasiūlymas galioja iki 2020.08.03 d.


Nerūpėstingos vasaros linki

KODAS LT

0 comments