MEDOOSA KIDS - smalsiems ir kūrybingiems vaikams!

Pažinti pirmuosius skaičius ir raides dar niekada nebuvo taip smagu ir lengva. Tuo pasirūpino kūrybinės dirbtuvės iš Klaipėdos - MEDOOSA KIDS! Jų vardiniai indai ir lavinamosios medžio dėlionės taps puikia paskata kasdien vis kažką naujo atrandantiems ir išmokstantiems vaikams.

Trumpai:


Kas: lavinamieji vardiniai indai ir dėlionės iš medžio.

Kam: formas, raides ir skaičius pažinti pradedantiems vaikams.

Rekomenduojama: vaikų įgūdžius, mąstyseną ir kūrybiškumą ugdantiems tėveliams, visiems, ieškantiems išskirtinės ir praktiškos dovanos.

Kaina: indai 9 - 30€, dėlionės nuo 27.75€


Kur: https://medoosakids.com/

Nuolaida su kodu KODASLT: 15% iki 06.07 d.

Kodėl verta rinktis MEDOOSA KIDS?


Parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių vaikams pasirinkimo. Deja, dauguma jų tarnauja neilgai - greitai lūžta, pabosta ir atsiduria krūvoje su kitais panašiais žaislais.

Todėl šiandien vis daugiau tėvelių renkasi gaminius, kurie būtų ne tik spalvingi ir gražūs, bet tvarūs, saugūs naudoti, o svarbiausia - įtraukiantys ir ugdantys mažųjų įgūdžius bei vaizduotę.

Kaip tik tokius produktus vaikams kuria lietuviškas prekės ženklas MEDOOSA KIDS. Jų gaminiai:


Vardiniai - kiekviena dėlionė ar indų komplektas yra unikalus, nes skirtas vieninteliam berniukui ar mergaitei. Mažylis visai kitaip vertins ir saugos daiktą, kuris išdidžiai pažymėtas jo vardu!


Lavinantys - abėcėlės, skaitmenų ir formų puošyba padeda pramokti pirmąsias raides ir skaičius, skatinti emocinę kalbos raidą ir kūrybiškumą. Dėlionės taip pat lavina vaiko smulkiąją motoriką.


Saugūs ir ilgaamžiai - dėlionės gaminamos iš medžio, kuris tarnaus gerokai ilgiau nei lengvai lūžtantis arba iš smulkių detalių surinktas plastikinis žaislas. Detalės nušlifuotos, pakankamai didelės, todėl saugios liesti ir žaisti. Tiek dėlionės, tiek indai dažomi saugiais, vaikų gaminiams skirtais dažais.


Įtraukiantys - žaislai skirti žaisti! Nemažiau svarbu, kad žaisdamas vaikas patirtų kuo daugiau linksmų emocijų. Šiuo gaminius išmėginę tėveliai pasakoja, kad vaikams be galo smagu dėlioti savo vardą, skaičius ir formas. Na o iš vardinių indų valgosi skaniau ir sočiau!


Asortimentas ir kainos

Vardiniai keramikos indai vaikams. Lėkštutės ir puodelio pora, kurių dizainą susikursite patys, pagal mažylio pomėgius. Galėsite rinktis net iš 40 skirtingų spalvų ir 20 linksmų paveikslėlių. Taip pat nuspręsti, kas puoš mažylio lėkštę - abėcėlė ar skaičiai ir gyvūnėliai.


Puodelis 9.95€, lėkštutė 19,95€, puodelio + lėkštutės pora 29.95€

Vardinės medinės dėlionės. Raidės gaminamos iš beržo medienos, dėlionės pagrindas - beržo faneros. Galėsite pasirinkti, kas papildys mažylio vardą - skaičių seka ar formelės. O jei perkate dėlionę dovanų gimtadienio, krikštynų ar kita svarbia proga - MEDOOSA KIDS išgraviruos ir sveikinimo tekstą!


Dėlionės kaina nuo 27.75€.


Kur įsigyti


MEDOOSA KIDS gaminius įsigysite el.parduotuvėje https://medoosakids.com.


MEDOOSA KIDS socialinėje erdvėje: Facebook ir Instagram.


Iki 2020.06.07 MEDOOSA KIDS taiko 15% nuolaidą visam asortimentui, perkant produktus jų internetinėje parduotuvėje. Nuolaida taikoma su nuolaidos kodu "KODASLT".


ĮSIKYTI >


Žaismingos dienos linki

KODAS LT


prekės vaikams, vaikiški indai, mediniai žaislai, vaikas, vaikai, žaislai, žaidimai, vardinė dovana, dovana vaikui, gimtadienio dovana, krikštynų dovana, dovana berniukui, dovana mergaitei

0 comments