Su MIELA visi komplimentai bus jūsų!

Kai moteris nori išsiskirti iš minios, tačiau įprasta bižuterija atrodo per nuobodi, o klasikinė juvelyrika pernelyg solidi, norisi rasti papuošalą su polėkiu. Būtent tokius unikalius ir dažnai vienetinius dirbinius siūlo MIELA. Tai aukštos kokybės, originalūs, modernūs ir efektingi, autoriniai rankų darbo auskarai, vėriniai ir apyrankės. Kiekviena moteris ras geriausiai ją atskleidžiantį papuošalą, nes galės rinktis iš gausaus ir įvairaus asortimento - nuo santūrių minimalistinių iki masyvių ekstravagantiškų dirbinių. Viskas priklauso nuo nuotaikos ir progos!


Trumpai:

Kas: autoriniai rankų darbo papuošalai.

Kam: išsiskirti mėgstančioms šiuolaikinėms, savimi pasitikinčioms moterims

Stilius: modernus, laisvalaikio.

Asortimentas: auskarai, vėriniai ir apyrankės.

Kaina: auskarai 15–45 €, vėriniai 15–130 €, apyrankės 20–50 €.

Kur: www.miela.co

Soc. erdvė: Facebook> ir Instagram>

Nuolaida su kodu "KODASLT" 20% nuolaida visam asortimentui iki 2020.06.21 d.


Akmens magija

MIELA papuošalai gaminami iš įvairiausių spalvotų pusbrangių akmenų, kurie kiekvienas perteikia savitą energetiką. Todėl nenuostabu, kad Rūta Budavičiūtė – MIELA kūrėja – buvo pakerėta šiais akmenimis. Kaip pati sako, ji buvo užburta ar pažadinta iš gilaus miego, kad pagaliau pradėtų veiklą, teikiančią malonumą, – kurti ryškiaspalves apyrankes, auskarus ir vėrinius.


Beveik 10 metų kūrėjai tai buvo tik hobis, palaikantis vidinę harmoniją. Bet anksčiau ar vėliau kiekvienam menininkui ateina apsisprendimo metas: bandyti ir toliau laviruoti daugybe veiklų ar visa galva nerti į nežinomybę, kuriant stiprų prekės ženklą, bet galbūt prarandant finansinį stabilumą. Taigi Rūta nusprendė rinktis pastarąjį variantą ir dabar gali džiaugtis daugybe patenkintų klienčių, vertinančių jos kuriamų papuošalų išskirtinumą. Šiandien prekės ženklas MIELA skaičiuoja jau tryliktus savo gyvavimo metus!


Būti išskirtine!

Kūrėjos teigimu, dažnai idėja papuošalui gimsta netikėtai, iš mažiausių smulkmenų. Ją gali įkvėpti neįprastos formos akmuo, dėmesį patraukusi užsegimo detalė, supančios gamtos motyvai ar net tą dieną skanautas patiekalas. Siekdama išgauti unikalią spalvų ir formų dermę ir sukurti dar niekur nematytą papuošalą, Rūta drąsiai derina pusbrangius akmenis, akrilą, epoksidinę dervą, medį, riešutus, sėklas, stiklą ir tekstilę. Pagrindinis menininkės tikslas – būti kitokiai, nekartoti kitų autorių darbuose naudojamų technikų ir derinių. Dėl to didžiąją dalį MIELA asortimento sudaro vienetiniai dirbiniai, kuriais pasipuošusios prekės ženklo klientės visuomet sulaukia lavinos komplimentų! Tai, anot Rūtos, puikiausias jos kūrybos įvertinimas.

MIELA asortimentas ir kainos


MIELA auskarai, vėriniai ir apyrankės skirtos ypatingoms moterims, gebančioms į savo stilių įnešti šarmo ir žaismingumo. Asortimentas itin platus: auskarus galima rinktis nuo 15 iki 45 , vėrinius – nuo 10 iki , apyrankes – nuo 20 iki 50 . Kaina priklauso nuo norimo akmens ir papuošalo masyvumo.


Auskarai


Auskarų asortimentas: nuo kuklių medicininio plieno (15€) iki įspūdingų dirbinių su gintaru (45€).


ApyrankėsApyrankių asortimentas: nuo odinių arba suvertų iš karoliukų, su vienu akmenuku (20€) iki masyvių, su gintaro ir žalvario elementais (60€).


Vėriniai


Vėrinių asortimentas: nuo minimalistinių "pipiriukių" ant raudonos virvelės (10€) iki įmantrių dirbinių su žalvario, sidabro ir gintaro elementais (130€).


Vasaros rekomendacijos

MIELA papuošalai gaminami iš hematito, houlito, natūralaus šilko, perlamutro ir kitų ryškių bei unikalių medžiagų. Galima teigti, kad šio prekės ženklo vizitinė kortelė – ryškumas, kuris pabrėš ne tik drąsių ir išsiskirti iš minios siekiančių moterų asmeninį stilių. Ryškios spalvos itin madingos šią vasarą, todėl efektingas, gyvomis spalvomis užburiantis MIELA papuošalas taps puikia, dėmesį traukiančia aprangos detale.

Nepraleiskite progos įsigyti šiuos gaminius:


Vėrinys "Saulė ir jūra"


Karalienės vertas papuošalas! Efektingas ir ryškus kaip vasara, pagamintas iš natūralių akmenų agatų, su kokoso medžio ir odos detalėmis bei natūralaus šilko kutais.

Kaina 120. Įsigyti>

Tagua riešuto auskarai

Baklažano spalvos tagua riešuto auskarai su oranžiniu houlito žmogeliuku ir žalvario detalėmis - įspūdingi ir spinduliuojantys spalvų energija, neabejotinai patrauks praeivių žvilgsnius ir į kasdieną įneš pozityvo!

Kaina 35€. Įsigyti>

Trijų eilių vasariška apyrankė

Apyrankė iš turkio spalvos houlito, stiklo, žalvario detalių su žmogeliukais - puiki kompanionė tiek prie vasariškų, plazdančių lino aprangos derinių, tiek griežtesnio biuro įvaizdžio, kuriam šį apyrankė suteiks jaunatviško žaismingumo.

Kaina 35€. Įsigyti>


Kur įsigyti

MIELA papuošalus įsigysite el.parduotuvėje www.miela.co

Prekės ženklas soc. erdvėje: Facebook> ir Instagram>


NUOLAIDA


Iki 2020.06.21 d. su nuolaidos kodu "KODASLT" visam MIELA asortimentui taikoma 20% nuolaida, apsiperkant www.miela.co el. parduotuvėje!

Būkite ryškios ir tegu visi komplimentai šią vasarą būna jūsų!

KODASLT


#papuošalai #autoriniaipapuošalai # autoriniaidarbai #rankųdarbopapuošalai #natūralusakmuo #akmuo #aksesuarai #moteris

0 comments