Tobulumo paieškos paskatino plaukų stilistę sukurti savo plaukų priežiūros liniją MIKIMIRA COSMETICS

Vėjyje besiplaikstantys, saulėje žvilgantys plaukai – idiliškos vasaros vaizdinys. Tačiau ne viskas taip paprasta. „Iš tiesų norint turėti sveikus plaukus vasarą jiems reikia ypatingos priežiūros: vengti tiesioginių saulės spindulių, nešlapinti jūros vandeniu, gerti pakankamai skysčių drėgmei palaikyti. Ir, žinoma, visais metų laikais rinktis tik kokybiškas, individualiai pritaikytas priemones“, – nepriekaištingų plaukų paslaptį atskleidžia plaukų stilistė Laura Martinkėnaitė, klienčių grožį puoselėjanti ne tik salone, bet ir savo kuriama plaukų priežiūros linija MIKIMIRA COSMETICS.

MIKIMIRA kosmetika atsirado ieškant tobulumo: dirbant salone Laurai kiekvienoje priemonėje plaukams vis ko nors pritrūkdavo, paskui laiku į rankas pateko knyga apie natūralius ir eterinius aliejus. Jie moters gyvenime tapo tuo lemtingu posūkiu ir kuriamos plaukų kosmetikos kokybės garantu. KODAS LT rubrikoje Interviu su kūrėju su Laura kalbasi apie šį prekės ženklą ir nenumaldomą norą siekti geriausio.


Grožio industrijoje daug pasirinkimų, kodėl tapote būtent plaukų priežiūros specialiste?


Esu menininkė iš prigimties. Niekada nemačiau savęs dirbančios sėdimą darbą. Visada domino kūrybinė veikla, norėjau kurti. O dabar juk tai ir darau: plaukų dažymas, priauginimas gali radikaliai pakeisti moterų išvaizdą, toks darbas man visada atrodė įdomus ir dinamiškas. Kodėl ne veidas, o plaukai? Gal dėl to, kad para turi tik 24 valandas, ir visko aprėpti nebespėčiau. Bet kitos sritys taip pat labai domina.

Akivaizdu, kad viena sritimi ir neapsiribojate. Kaip gimė mintis kurti savo plaukų priežiūros liniją MIKIMIRA COSMETICS?

Dirbdama plaukų stiliste, ieškojau pačių geriausių priemonių plaukams, nenorėjau naudoti bet ko. Pradėjau domėtis, ką klientės naudoja namuose, kaip prižiūri savo plaukus, kad jie išliktų lyg ką tik išėjus iš kirpyklos. Per daug metų išbandžiau ne vieną plaukų priežiūros produktą ir supratau, ko noriu iš tiesų. Mano tikslas – kuo sveikesni ir gražesni plaukai. Pradėjau skaityti specialią literatūrą, domėjausi produktų sudėtimi ir daug mąsčiau, kaip galėčiau geriausiai prisidėti prie plaukų puoselėjimo. Domėjausi kosmetikos gamyba, vėliau įstojau mokytis Natūralios kosmetikos gamintojos specialybės į Vilniaus technologijų, verslo žemės ūkio mokyklą. Labai džiaugiuosi sutikusi puikių žmonių, kurie padėjo įgyvendinti mano svajonę. Taip ir gimė puikus lietuviškas prekės ženklas MIKIMIRA COSMETICS.


Ar sunku buvo įgyvendinti savo idėją Lietuvoje? Su kokiais iššūkiais susidūrėte?

Lietuvoje gaminti kosmetiką nėra lengva. Informacija niekas nenori dalintis, reikia viską atrasti pačiam. Ne vieną kartą prieš mane buvo užveriamos duris. Bet laimei sutikau puikių žmonių, kurie pagelbėjo įgyvendinti svajonę. Jie iki šiol man padeda. Dėkoju jiems už tai!

MIKIMIRA COSMETICS produktų sudedamosios dalys yra ekologiškai sertifikuotos arba natūralios sudėties. Kas jus paskatino atsigręžti į natūralumą? Kuo dar MIKIMIRA COSMETICS skiriasi nuo kitų plaukų priežiūros priemonių?


Niekada nebuvau natūralistė, bet metams bėgant atsirado alergijų. Pats gyvenimas privertė susimąstyti, ką aš naudoju ir kad per daug chemijos nėra gerai. Bet ir be chemijos negalime apsieiti. Troškau surasti balansą ir laikytis aukso viduriuko. MIKIMIRA COSMETICS prekės ženklas buvo kuriamas tikslingai – atstatyti, pastiprinti plaukų šaknis, drėkinti ir maitinti nualintus, sausus, silpnus plaukus. Tad jeigu jūsų plaukai yra tokie, tuomet MIKIMIRA produktai yra skirti jums!


O kurie iš jūsų produktų jau pelnė didžiausias lietuvaičių simpatijas?


Mėgstamiausi MIKIMIRA COSMETICS produktai yra 100 proc. natūralios aliejinės kaukės „Dancing Hair“ ir „Oil miracle“ bei atkuriamoji plaukų kaukė „Satin touch“. Šiuos produktus reikia ilgiau palaikyti ant plaukų, tai tarsi SPA procedūra plaukams!

Rinkoje apstu plaukų priežiūros priemonių. Kaip pasiūlytumėte išsirinkti geriausiai ir labiausiai tinkančias sau?


Plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas yra be galo didelis. Kiekvienas žmogus turi pagalvoti, kas jam svarbiausia, kokio efekto tikisi iš produktų. Gal jam svarbi sudėtis ir kokybiški ingredientai, o galbūt tikisi atsiauginti ilgus, sveikus plaukus? Reikia ieškoti tokių priemonių, kurios suteiks norimą poveikį, bet atminti, kad tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Priemonių parinkimas priklauso ir nuo plauko struktūros, jų ilgio ir kiekio, aplinkos poveikio.

Kokie Jūsų ateities planai kuriamam prekės ženklui?


Jau labai greitai išleisime puikios sudėties rankų ir kūno kremą. Pati turiu jautrias rankas, kurios sausėja, tad dažnai naudoju rankų kremus. Po ilgų eksperimentų ir daugybės produktų naudojimo supratau, kad noriu sukurti savo kremą. Nors tai ne plaukų priežiūros produktas, bet visgi labai reikalingas. Taip pat dar noriu išleisti kelias kaukes ir aliejukus plaukams, šampūną, bet viskam yra savas laikas. Sekite mūsų naujienas ir sužinokite viską pirmieji!


MIKIMIRA COSMETICS – natūrali sudėtis, profesionalūs rezultatai!


Trumpai:

Kas: natūralios sudėties kosmetika plaukams.

Poveikis: atkuriantis ir puoselėjantis plaukus.

Kam: šiuolaikiškoms, kokybę, natūralumą ir gamtos dovanojamą grožį vertinančioms moterims, bet tinka ir vyrams.

Asortimentas: šampūnai, natūralios plaukų kaukės, aliejai plaukams, bambuko ir šukuotos medvilnės rankšluoščiai.

Kaina: 8,9–92,99 €.

Kur: www.mikimira.lt

Jeigu jums svarbi naudojamų priemonių sudėtis, bet tuo pačiu tikitės akivaizdžių pokyčių ir profesionalių rezultatų – patikėkite savo plaukų grožį ir sveikatą lietuviškam prekės ženklui MIKIMIRA COSMETICS. Jo tikslas – atkurti ir visapusiškai puoselėti klienčių plaukus. Todėl asortimente rasite visas būtinas priemones, nuo šampūno iki nenuplaunamų aliejų.


MIKIMIRA COSMETICS plaukų puoselėjimo sistema:


ŠAMPŪNAS

Švaros pojūtį užtikrins maitinamasis plaukų šampūnas MIKIMIRA NOURISHING HAIR su glicerinu ir kokosų aliejumi. Glicerinas atstato drėgmės balansą, natūralus kokoso aliejus – stiprina, intensyviai maitina, saugo nuo lūžinėjimo, suteikia žvilgesio ir blizgėjimo.

Kaina 17.90 Eur , ĮSIGYTI>


KAUKĖS

Plaukų kaukės – lyg nedidelė SPA procedūra namuose, padedanti atkurti plaukų struktūrą, blizgesį ir spalvą. Rinkitės atkuriamąją plaukų kaukę SATIN TOUCH su glicerinu, kokosų ir avokadų aliejais arba maitinamąją plaukų kaukę NOURISHING HAIR su keratinu ir kokosų aliejumi.

Kaina 23,90 Eur, ĮSIGYTI>


Jei plaukai itin nusilpę, rekomenduoajme naudoti aliejines plaukų kaukes, kurios atkuria plauko struktūrą, stiprina, glotnina ir drėkina. Rinkitės iš dviejų variant – universaliąją aliejinę kaukę DANCING HAIR arba plaukų šaknis stiprinančią aliejinę kaukę OIL MIRACLE.

Kaina 19,90 Eur. ĮSIGYTI>


NENUPLAUNAMAS ALIEJUS

Nepamirškite pasirūpinti ir plaukų galukais. Juo palepinkite nenuplaunamu plaukų aliejumi SILKY HAIR. Atstato sausus, pažeistus plaukus, glotnina, suteikia žvilgesio.

Kaina 19,90 Eur. ĮSIGYTI>


YPATINGAS PASIŪLYMAS!

MIKIMIRA COSMETICS visam asortimentui dovanoja 10% nuolaidą! Nuolaida pasinaudosite su specialiu kodu “KODASLT”, įsigydami plaukų priežiūros priemones www.mikimira.lt iki 2020.08.03 d.

Ačiū už pokalbį!


#grožis #plaukai #kosmetika #interviu #pokalbis

0 comments