Skaistė Bružaitė - S.B. LINIJA tobulai priderinti aksesuarai

Prieš kurį laiką apie kūrybinės veiklos užkulisius kalbinome papuošalų kūrėją Skaistę Bružaitę. Šįsyk pažindiname su jos kuriamais vienetiniais aksesuarais.

Kad moteris neturi kuo apsirengti – šių laikų anekdotas, o štai tinkamo papuošalo trūkumas gali būti rimta problema. Su tuo susidūrusi Skaistė Bružaitė ne tik pasigamino papuošalą sau, bet ilgainiui nepabūgo ir įkurti prekės ženklo S.B. LINIJA. Ne masinės gamybos, individualūs aksesuarai greitai užkariavo klienčių širdis.


Trumpai:


Kas: vienetiniai rankų darbo papuošalai ir aksesuarai

Kam: ryškioms, savimi pasitikinčioms moterims

Stilius: šventinis, atostogų, drąsioms – ir kasdienis

Kur: Facebook, Instagram, YouTube

Spalvos vietoj vizitinės kortelės


S.B. LINIJA išsiskiria aksesuarų ryškumu. Neįtikėtina spalvų dermė – lyg Skaistės vizitinė kortelė. Vasarą klientės rinkosi pačius ryškiausius derinius, o atėjus rudeniui ima daugėti natūralių, klasikinių spalvų papuošalų užsakymų.

Skaistė kiekvieną aksesuarą gali priderinti prie Jūsų garderobo ar net asmenybės

Šiuo metu net 85 proc. kūrybos sudaro individualūs užsakymai, bet klientėms nebūtina iš karto turėti aiškią viziją: Skaistė ne tik puikiai derina spalvas, bet ir kiekvieną aksesuarą gali priderinti prie Jūsų garderobo ar net asmenybės. Šventei, atostogoms ar kasdienai.


Asortimentas


Tad iš ko galima rinktis? Iš visko, ką galite įsivaizduoti: kaklo papuošalai, pakabučiai, apyrankės, auskarai, sagės.

Bet verta atkreipti dėmesį ir į S.B. LINIJA bendradarbiavimą su kitais kūrėjais, iš kurio gimsta neįtikėtinai novatoriški aksesuarai: dekoruoti diržai, rankinės, įspiriamos basutės, antpečiai. Kasmet S.B. LINIJA asortimentas plečiasi, kaskart nustebindamas naujomis idėjomis, kurios gali tapti bet kurios moters unikalia stiliaus detale.

S.B. LINIJA – investicija, o ne greitoji mada

S.B. LINIJA – investicija, o ne greitoji mada, todėl ir kaina atitinkama. Tokiu papuošalu pasipuošite ne vieną kartą, be to, jis bus vienetinis ir rankų darbo, kas sukuria papildomą pridėtinę vertę. Žinoma, papuošalo kaina taip pat priklauso nuo jo dydžio, masyvumo, naudojamų medžiagų ir net gamybos trukmės.

Pasirūpinkite išskirtiniu papuošalu ar dovana iš anksto


Būtent dėl ilgo gamybos proceso S.B. LINIJA autorė Skaistė visada prašo savo klienčių papuošalą užsakyti kaip įmanoma anksčiau, idealu bent prieš kelis mėnesius. Nors per kūrybos metu yra pasitaikę visokiausių situacijų ir net tekę gaminti aksesuarus per naktį, tokia skuba kelia per daug streso tiek klientėms, tiek kūrėjai. Todėl jeigu galvojate apie išskirtinį papuošalą pasipuošti per Kalėdas ar ieškote stulbinamos kalėdinės dovanos – jau galite rezervuoti laiką S.B. LINIJA aksesuarams!


Interviu su papuošalų kūrėja Skaiste Bružaite rasite ČIA>

Parengė Giedrė Petreikienė

giedre@kodaslt.lt

0 comments