TILILI: eterinių aliejų dėžutė saugiam ir tvarkingam jų laikymui

Rubrikoje "Vieno gaminio istorija" pristatome TILILI rankų darbo eterinių aliejų dėžutes

Vaikiškų prekių TILILI kūrėjai Andrei Ališauskienei kartą iš asmeninio poreikio gimė mintis pasigaminti dėžutę saugiam ir tvarkingam eterinių aliejų laikymui. Toks gaminys pasirodė besantis aktualus ir kitoms aromaterapijos mėgėjoms: šiandien dailiai dekoruotos dėžutės perkamos ne tik savo reikmėms, bet ir ieškant dovanų, o Andrė teigia vos spėjanti įgyvendinti naujus užsakymus! Be to, su naujomis idėjomis ateina ir naujos draugystės – netrukus TILILI pristatys ir bendrą projektą su kitu lietuvišku prekės ženklu. Bet apie viską nuo pradžių...


Iš asmeninio poreikio gimusi idėja


Aromaterapija į kūrėjos namus atėjo ne be priežasties: „Ši sritis ilgą laiką buvo svetima, bet nėštumo metu aromaterapiją po truputį „prisijaukinau“ savo kasdienybėje ir lengvindama tam tikrus nėštumo negalavimus. O kai gimė mažylis, aromaterapija įgavo pagreitį. Juk vaikui norisi tik pačių geriausių, natūraliausių ir iš gamtos paimtų dalykų. Vakaro ritualai neapsieidavo be levandų ar rozalinų aliejų garinimo – ramus šeimos miego garantas! O ir pilvo diegliukams bei dygstantiems dantukams ar tiesiog masažams po maudynių „pamiksuodavau“ stebuklingus kokteiliukus su eteriniais ir baziniais aliejais kartu.

„Pagalvojau: reikia pagaliau padaryti tvarką ir visus aliejus apgyvendinti vienoje gražioje vietoje, ir kad būtų puošnu, ir praktiška!“

Beveik per 2 metus eterinių aliejų buteliukų prisikaupė tikrai labai daug – pati turiu jau apie 30! Vienu metu pastebėjau, kad jie ima mėtytis kur papuola: tai ant stalo, tai spintelėj... Pagalvojau: reikia pagaliau padaryti tvarką ir visus aliejus apgyvendinti vienoje gražioje vietoje, ir kad būtų puošnu, ir praktiška!“ – apie naujo gaminio kibirkštį pasakoja Andrė.

Kodėl eterinius aliejus rekomenduojama laikyti dėžutėje?


Pirmiausia, tokia dėžutė neleis buteliukams „išsivaikščioti“, palaikys tvarką namuose, o prireikus padės lengvai ir greitai rasti tą, kurio ieškote. Pati kūrėja mini ir kitą svarbią priežastį: „eteriniams aliejams rekomenduojama sausa ir tamsi vieta, todėl medinė dėžutė – idealus pasirinkimas jiems laikyti. Sandaru, tamsu ir svarbiausia nėra drėgmės! Eterinių aliejų dėžutes dekoruoju tik iš viršaus, jos vidus nedažomas, kad būtų išlaikomos geriausios eterinių aliejų savybės! Beje, noriu akcentuoti, kad dėžutės dažomos saugiais ir bekvapiais vandens pagrindo dažais“.

„Eteriniams aliejams rekomenduojama sausa ir tamsi vieta, todėl medinė dėžutė – idealus pasirinkimas jiems laikyti. “

Kalbant apie stilių, galima rinktis trijų spalvų dėžutes. Spalvos pastelinės, todėl tiks bet kuriame interjere, tiek laikant dėžutę matomoje vietoje, tiek spintelėje. Be to, jei visgi yra poreikis eterinius aliejus turėti skirtingose namų vietose, dėžutes galima rinktis skirtingų dydžių ir, pavyzdžiui, miegamajame surikiuoti svarbiausius su miego kokybe susijusius aliejus, o vonios kambaryje – puoselėjančius grožį ir skirtus vonios malonumams.

Ateities planai


Andrė išduoda, kad netrukus pirkėjus nudžiugins naujienomis ir bendru projektu su kitu lietuvišku prekės ženklu „BIOCOS academy“: „BIOCOS Academy“ – viena iš pagrindinių parduotuvių, kur perku eterinius aliejus ir kitą natūralią kosmetiką. Kilo daug idėjų, papildančių mano gaminamas eterinių aliejų dėžutes, todėl nusprendžiau susisiekti su minėtu prekės ženklu ir pasiteirauti, ar jie sutiktų prisidėti prie jų įgyvendinimo! Gavau labai šiltą ir malonų teigiamą atsakymą! Kas tai per naujienos, kol kas palikime paslaptyje“.


TILILI eterinių aliejų dėžutes rasite ir KODASLT Lietuvoje sukurtų prekių galerijoje >

Parengė Giedrė Petreikienė

giedre@kodaslt.lt

0 comments