URBANFOOD - trys vasaros naujienos jūsų sveikatai ir grožiui!

Lietuviai nuo seno garsėjo žolininkyste ir mokėjo žolėmis ne tik gerinti savijautą, bet ir gydyti. Paskui vis daugiau žmonių persikraustė į miestus, toliau nuo gamtos. Pasikeitė gyvenimo būdas, bet poreikis išlikti sveikiems ir energingiems išliko. Ir, žinoma, įdedant kuo mažiau pastangų. Jeigu atpažinote save, būtinai turite išgirsti apie URBANFOOD.

Trumpai:

Kas: supermaistas.

Kam: nevalgiukams, nėščiosioms, skubantiems miestiečiams, alergiškiems žmonės, kulinarams.

Stilius: miesto.

Asortimentas: ekologiški produktai, daržovių, uogų, sėklų, žolelių milteliai, užkandžiai, grūdų produktai ir sėklos, gėrimai.

Kaina: 1–18,5 €.

Kur: www.urbanfood.lt, Facebook ir Instagram.

Nuolaida: 20% su nuolaidos kodu "KODASLT".


Trys priežastys rinktis URBANFOOD


· URBANFOOD – lietuvių prekės ženklas, kuris ne tik atpažįsta lietuviškuosius augalus (net ir piktžoles!), bet ir jų sveikatai palankias savybes ir dalijasi savo atradimais su kitais. Tai, kas auga mūsų aplinkoje, geriausiai įsisavinama, todėl turi dar didesnę vertę.

· 1 arbatinio šaukštelio URBANFOOD gaminamų miltelių maistinė vertė lygi 100 g šviežių daržovių. Taip išsprendžiamos dvi problemos: per mažai daržovių racione (ir ne vien vaikų, suaugusieji lygiai taip pat gali nemėgti ar suvartoti nepakankamai daržovių) ir sezoniškumas.

· URBANFOOD produktai paženklinti žaliosios rakto skylutės žymėjimu. Tai reiškia, kad jie yra palankūs sveikatai: be pridėtinio cukraus, mažiau riebalų, druskos ir daugiau skaidulų. Tokių produktų Lietuvos rinkoje yra vos keli šimtai.


Trys vasaros naujienos


· Vasarą rekomenduojama išgerti gerokai daugiau vandens nei kitais metų laikais, tad nenuostabu, kad kartais į jį nebesinori nė žiūrėti. Todėl skysčių racioną siūlome paįvairinti aromatinga UBANFOOD vaisine gaiva. Natūralus, iš džiovintų vaisių ir uogų – obuolių, slyvų, kriaušių, vyšnių, abrikosų ir juodųjų serbentų – gaunamas saldumas paskanins įprastą vandenį, atgaivins ir suteiks energijos visai dienai!

· Dažnam vasara yra šašlykų ir kitų kepsninių malonumų metas, kuris neretai baigiasi persivalgymu, sunkumo jausmu ir virškinimo sutrikimais. Šiuo atveju rekomenduojame išmėginti naująjį URBANFOOD obuolių sidro actą, kuriame gausu probiotikų. Pora šaukštelių stiklinėje vandens kas rytą – ir dings visos virškinimo bėdos. Jis patiks ir norintiems lengvumo – obuolių sidro actas ypač plačiai naudojamas virtuvėje, tinka salotoms, padažams, gėrimams, kokteiliams, sriuboms ir panašiai.


· Jeigu vartojate įvairius maisto papildus ir vis tiek nesijaučiate gerai – išmėginkite URBANFOOD šalto spaudimo kanapių aliejų. Jo nauda mūsų grožiui ir sveikatai nepamatuojama. Tai tarsi supermaistas ir superpapildas, nes kanapių aliejuje yra kone visų žmogui reikalingų medžiagų, natūralių augalinės kilmės baltymų ir omega (riebiųjų) rūgščių, net vitamino D! Ypač svarbu, kad užsisakę kanapių aliejų URBANFOOD, jį gausite šviežut šviežutėlį, tiesiai iš spaudyklos!


Vasaros nuolaidos!


Džiugi žinia, kad visas šias URBANFOOD naujienas ir kitus produktus dabar galite įsigyti ir išmėginti ypatingai palankiomis sąlygomis - visą vasarą URBANFOOD mūsų skaitytojams dovanoja išskirtinę 20% nuolaidą! Specialiu nuolaidos kodu “KODASLT” galite pasinaudoti apsipirkdami internetu www.urbanfood.lt.

0 comments