Vasaros nuotykiai su BELOVED!

Lietuviška vasara. Kepina per trisdešimties laipsnių karštis. Arba prapliumpa liūtis, pakyla vėjas ir oras gerokai atvėsta. Todėl net trumpai savaitgalio išvykai vaikui paimi dvi–tris kepures: ką gali žinoti, kurios prireiks šįkart? Arba gali paimti vieną – universaliąją BELOVED kepurę. Jei tik pavyks išsirinkti iš gausybės pasiūlos!

Trumpai:

Kas: rankų darbo kepurės.

Kam: subalansuota vaikams, bet tinka visai šeimai.

Stilius: atostogų.

Asortimentas: kepurės, skrybėlės, skarelės.

Kaina: vasaros prekės 16–45 €.

Kur: BELOVED


Nuolaida: -20% nuolaida medvilninėms skarelėms MINI MAZGAS, MAZGAS ir medvilniniams skrybėliukams PAVĖSIS! Nuolaida taikoma nurodytoms prekėms su specialiu nuolaidos kodu "KODASLT" iki 2020.07.26 d., apsiperkant BELOVED.


Tobulumo paieškos

Būtent tobulos kepurės paieškos paskatino gimti BELOVED prekės ženklą. Sukurti kepures lietuviškiems orams – tikras iššūkis. Ypač kai kepurės skirtos vaikams, kurie jautresni oro sąlygoms nei suaugusieji. Teko apgalvoti kiekvieną medžiagą ir net kiekvieną siūlę, kad klientas būtų patenkintas 110 procentu. Ir kad kepurė taptų mėgstamiausiu vasaros aksesuaru pasitinkant naujus nuotykius.


BELOVED asortimentas ir kainos


Šiuo metu BELOVED siūlo ne tik vaikiškas kepures ir skrybėles visiems metų laikams, bet jas siuva ir moterims bei vyrams.

Užsitarnavęs klientų simpatijas ir pasitikėjimą, lietuviškas prekės ženklas pradėjo siūti ir sukneles, o žiemą siūlo apsigaubti pledų, pirštinių, šalikėlių, movų, tapukų ir megztinių šiluma. Kiekvienas gaminys ne tik jaukus, bet ir itin kruopštus. Kainos prasideda nuo 16 Eur, dydžiai gali būti pritaikomi pagal individualius poreikius. Būtų galima be galo kalbėti apie kiekvieno sezono prekių privalumus, bet kol speigas dar negresia, pristatome šios vasaros BELOVED naujienas!


Vasaros rekomendacijos


Skarelė MINI MAZGAS. Patiems mažiausiems skirtas galvos apdangalas, dėl reguliuojamo dydžio tinkamas nuo gimimo iki net pusantrų metų. Skarelė patogi tiek gulint, tiek sėdint, nes ją galima rišti ir po smakriuku, ir nugarinėje pusėje. O svarbiausia – pasiūta iš plonos, lengvos ir itin minkštos medžiagos bei uždengia ausytes, tad nei saulė, nei vėjai nebaisūs. Kaina 18 Eur.

Skarelė MAZGAS. Kiek ūgtelėjusiems vaikučiams skirtas galvos apdangalas. Juo taip pat džiaugsitės ne vienus metus, nes dydį galima reguliuoti perrišant mazgelius. Taip pat tinka tiek saugantis nuo saulės, tiek nuo vėjo. Galima rinktis iš švelnios medvilnės arba populiaraus vasaros lino ir medvilnės audinio. Šios skarelės tokios stilingos, kad puikiai tiks ir mamoms! Kaina 16 Eur.

Skrybėliukai PAVĖSIS. Tėvams vasarą norisi ramaus poilsio, bet vaikai vis lekia ir lekia, kartais mazgo surišti gali ir nebesuspėti. Bet vis tiek norisi, kad kepurė būtų ne tik graži, bet gera apsauga nuo saulės. Tam puikiausiai tiks skrybėliukai „Pavėsis“: tiek pasičiupti paskutinę akimirką vietoje nenustygstantiems vaikams, tiek estetiką mėgstančioms mamoms, tiek tėčiams, kurie apskritai dažnai pamiršta kepures. Kaina 18 Eur.

Neabejotinas vasaros „TOPAS“ - skrybėlė GĖLELĖ. Skirta mažoms ir didelėms damoms, kai saulė pasiekia piką ir nesinori nudegti. Šis galvos apdangalas it pavasarį pražydęs gėlės žiedas – turi ypač platų graižą (skrybėlės kraštą), todėl nuo saulės kaitros apsaugos tiek akis, tiek veidą ir net patekus. Praktiška, stilinga ir traukianti akį. O juk vasarą taip norisi būti ryškiems! Kaina 20 Eur.

YPATINGAS PASIŪLYMAS JUMS!

Tik KODAS LT skaitytojams BELOVED dovanoja net 20% nuolaidą medvilninėms skarelėms MINI MAZGAS, MAZGAS ir medvilniniams skrybėliukams PAVĖSIS! Nuolaida taikoma nurodytoms prekėms su specialiu nuolaidos kodu "KODASLT" iki 2020.07.26 d., apsiperkant BELOVED.


Tegu ši vasara būna kupina lengvumo, saulės ir nerūpestingo juoko!


Su saulėtais linkėjimais,

KODASLT

0 comments