WILD ME - atrask savo laukinę pusę!

WILD ME - tai gamtos ir prigimtinės laisvės idėjos įkvėptas modernus ir jaunatviškas mados prekės ženklas. "Kiekvienas mūsų drabužis pasakoja savo istoriją" - teigia menininkė Kai Nemra, kurios sukurtos stilizuotos gyvūnų ir gamtos motyvų aplikacijos puošia visas WILD ME drabužių kolekcijas.

Trumpai:


Kas: originaliomis ir meniškomis iliustracijomis išsiskiriantys drabužiai.

Kam: šiuolaikiškiems ir išsiskirti nebijantiems vyrams bei moterims.

Stilius: modernus, laisvalaikio.

Asortimentas: marškinėliai, džemperiai, o netrukus ir suknelės.

Kaina: marškinėliai 29, džemperiai 55.


Kur: www.wildme.lt

Nuolaida su KODASLT: 20%


Mada ir menas


WILD ME siela ir kūrybinis variklis - Kai Nemra pseudonimu prisistatanti menininkė, Gerda Razmaitė.

Ji puikiai pažįstama besidomintiems mados pasaulio naujienomis. Juk tai šios kūrėjos drąsios ir ekstravagantiškos aplikacijos tapo išskirtiniu mados prekės ženklo NYMPHA bruožu. Šis sudrebino ne tik mados sostinę - Londoną, bet ir likusį pasaulį po to, kai prekės ženklo drabužiais pasipuošė tokios žvaigždės kaip Rita Ora, Iggy Azalea, Natasha Bedingfield, Ciara, Sophie Ellis-Bextor ir kt.


Nors Kai Nemra toliau kuria ir gyvena Londone, naujai subrandintą laisvo ir drąsaus prekės ženklo WILD ME viziją, padedama bendraminčių komandos, ji nusprendė vystyti Lietuvoje. Kodėl? "Nes Lietuvoje egzistuoja visos sąlygos kurti išskirtinius ir kokybiškus drabužius. O mes siekiame, kad mūsų rūbai būtų dėvimi metų metus... ". Visi WILD ME modeliai siuvami Lietuvoje nedidelėmis kolekcijomis, glaudžiai bendradarbiaujant su medžiagų tiekėjais, siuvyklomis ir spaustuvėmis. Rezultatas - tvarios mados prekės ženklas, kuriame susitinka kokybė, originalumas ir meniška dvasia.


Laukiniai žvėrys betono džiunglėse...


Pasaulyje, kuriame vyrauja greita mada ir aklas tendencijų vaikymąsis, vis mažiau erdvės lieka originalumui ir saviraiškai. Šio prekės ženklo kūrėjai įsitikinę, kad pirmiausia mada yra komunikacijos priemonė su pasauliu ir pačiu savimi. Jų drabužiai - istorijos apie mus: taikius tigrus ir nuožmias džiunglių medžiotojas... Kas esi tu? WILD ME (angl. "LAUKINIS AŠ") kviečia vėl atrasti ryšį su laukine savo puse ir išleisti viduje tūnantį žvėrį į betonines miesto džiungles!

WILD ME asortimentas ir kainos


WILD ME kuria tiek vyrams, tiek moterims, o dalį asortimento drąsiai gali dėvėti abu - tai tik fantazijos ir vidinės laisvės klausimas!


Šiuo metu asortimentą sudaro marškinėliai ir džemperiai, o vasaros sezonui jau siuvamos ir suknelės. Gaminami tik iš aukščiausios kokybės, natūralaus pluošto audinių - medvilnės ir viskozės. Aplikacijos perkeliamos pasitelkus inovatyvią technologiją, todėl nesilupa ir nenusiplauna.


Moteriški marškinėliai, kaina 29€

5 variantai: "Wild Cat" ("Laukinė katė"), "Jungle Flower" ("Džiunglių gėlė"), "Forest Fruit" ("Miško vaisius"), "Power Snake" ( "Valdinga gyvatė") ir "Hunting Day" ("Medžioklės diena").


Vyriški marškinėliai. Kaina 29€

4 variantai: "Welcome to The Jungle"("Sveiki atvykę į džiungles), "Wild Cat" ("Laukinis katinas"), "Peaceful Tiger" ("Taikus tigras") ir "Wild at Heart" ("Nesutramdoma širdis").

Moteriški džemperiai. Kaina 55

3 variantai: "Wild Cat" ("Laukinė katė"), "Nifty Tiger" ("Stilingoji tigrė), "Honey Bunny" ("Miela zuikutė").


Vyriški džemperiai. Kaina 55

5 variantai: ""Cosmic Howl" ("Kosminis staugūnas"), "Zen Lion" ("Zen liūtas"), "Midnight Cat" ("Vidurnakčio katinas"), "Peaceful Tiger" ("Ramus tigras".


Kur įsigyti


WILD ME kolekcijas rasite internetinėje parduotuvėje www.wildme.lt

Taip pat ieškokite Etsy https://www.etsy.com/shop/wildmeboutique

WILD ME Socialinėje erdvėje: Instagram ir Facebook.


NUOLAIDA!


Iki 2020.06.07 su nuolaidos kodu "KODASLT" visam WILD ME asortimentui taikoma 20% nuolaida, apsiperkant www.wildme.lt internetinėje parduotuvėje!


Išlaisvinti savo laukinį žvėrį linki

KODASLT


#mada #moteris #aprangamoterims #stilius #drabužiaimoterims #vyras #drabužiaivyrams #aprangavyrams #marškinėliai #džemperiai

0 comments