WILD ME laukinės naujienos!

Jau rašėme apie šį drąsų, modernų, išskirtinėmis gyvūnų aplikacijomis garsėjantį prekės ženklą (straipsnis ČIA>). O dabar pristatome WILD ME naujieną – stilingąsias trikotažo sukneles. Vilkėdamos jas ne tik patrauksite praeivių žvilgsnius, bet jausitės itin patogiai... kaip savame kailyje!


Suknelė MODERN WOLF (MODERNI VILKĖ)

Suknelė šiuolaikiškai, laisvos sielos merginai, kuri myli gamtą, bet negali ištverti nei dienos be technologijų! Suknelę puošia stilizuotas menininkės Kai Nemros piešinys su ironija dvelkiančiu užrašu „Raised by Wolves Trained by Smartphone“ ir rankomis siuvinėti kristalai.

Suknelė IDENTITY CRISIS (ASMENYBĖS KRIZĖ)

Jei kartais jaučiate viduje riaumojantį ir į laisvę ištrūkti mėginantį žvėrį – ši suknelė jums. Drąsioms, veržlioms, nepriklausomoms. „Not a Tiger Not a Girl“ seka didžiaakės miesto tigrės istoriją. Ši suknelė taip pat siuvinėta kristalais.

Suknelė SOUND OF LOVE (MEILĖS GARSAI)

Kiekvienas kačių šeimininkas žino: kuo geriau jaučiasi jų augintinė, tuo garsiau ji murkia. Ryškiai mėlyna suknelė idealiai dera su žaismingais „I Wanna Hear You Purrr“ užrašo raštais (stilizuoti gyvūnų raštai – karštas šio sezono trendas). Šią suknelę rekomenduojame gyvenimu besidžiaugiančioms viliokėms! Tik neapsigaukit – šios katės prieš plauką nepaglostysi...

Kaip ir visi WILD ME drabužiai, šios suknelės yra limituoto siuvimo – todėl suskubk įsigyti labiausiai patikusią tau!


Suknelės kaina 95 Eur, įsigysite www.wildme.lt

Nepamiršk pasekti WILD ME Instagram ir Facebook!

Murrrrrr,

KODAS LT

0 comments